Kısa vadeli kredi kullanmak isteyen müşterilerine oldukça cazip ihtiyaç kredisi faiz oranları sunan banka üstelik isteyen müşterilerine internetten kredi başvurusu imkanı da sunuyor. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için internet üzerinden kredi başvuru formu doldurmak isteyen kişiler Denizbank internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilmektedir.

Yine aynı zamanda Denizbank facebook kredisi için facebook üzerinden de çok daha düşük kredi faiz oranları ile kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Denizbank SMS kredi başvurusu için ise cep telefonunuzdan sadece kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Denizbank güncel kredi faiz oranları için bugün yapılan kredi başvurularında Facebook üzerinden yapılan kredi başvuruları için yüzde 1.35 faiz oranı uygulanırken internet sitesi üzerinden yapılan kredi başvurularında ise uygulanan kredi faiz oranı yüzde 1.63 seviyesine yükselmektedir.

Bu nedenle ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka Facebook üzerinden kredi başvurusunda bulunmaları önerilmektedir. 24 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kedisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri ise sadece 252 lira olmaktadır. 250 lira taksitle sizde hemen 5000 TL kredi kullanabilir, nakit ihtiyaçlarınızı hemen giderirken ödemesini ise zorlanmadan yapabilirsiniz…