Denizbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere kaçırılmayacak yılbaşı kredi kampanyası fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere sadece aylık 375 lira ödeyerek ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. Denizbank yeni yıl kredi kampanyası 36 ay vadeli olarak kullanıma sunulurken aynı zamanda ihtiyaç kredisi faiz oranları aynı zamanda yüzde 1,29 oranına çekilmektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank internet sitesi üzerinden online kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda Denizbank SMS kredi başvurusu ve Denizbank şubeleri üzerinden de şahsen kredi başvurusunda bulunma imkanları sunulmaktadır. Yapacağınız kredi başvurusu banka tarafından incelenecek ve uygun bulunması durumunda kredi onayı verilerek kredi kullandırımına izin verilecektir.

Ancak kredi notu düşük olan ya da aylık düzenli gelire sahip olmayan kişilerin ne yazık ki kredi başvuruları reddedilmektedir. Kredi başvurusunun reddedilmesi halinde ise ya başvuruda bulunulan kredi tutarının düşürülmesi ya da kolay kredi veren bankalar arasından tekrar tercihte bulunularak yeniden kredi başvuru formu doldurulması gerekmektedir.