Denizbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt / Araç Kredisi Kampanyası

Denizbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt / Araç Kredisi Kampanyası

Sıfır araç kredisi ya da ikinci el araç kredisi almak isteyen kişilere son derece cazip kredi faiz oranları ile hizmet veren Denizbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt / Araç Kredisi Kampanyası sayesinde de artık ödemede de kolaylık sağlanıyor. 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanımına izin verilirken Denizbank taşıt kredisi faiz oranı olarak ise yüzde 1,31 seviyesi uygulanıyor.

Denizbank İkinci El Taşıt Kredisi 

Sadece 1 iş günü içerisinde kredi onayı vermesi sayesinde araç alımlarınızı mümkün olan en kısa süre içerisinde sonlandıran Denizbank araç kredisi başvurusu için yapmanız gerekenler kullanacağınız kredi türüne göre değişkenlik gösteriyor.

İkinci el araç kredisi almak isteyen kişilerin noter onaylı satış sözleşmesi, araç ruhsatı, kimliğinin fotokopisi ve aslı, aylık gelir belgesi ile adreslerini gösteren ikametgah belgesi ya da fatura örneği ile Denizbank şubeleri üzerinden araç kredisi başvuru formu doldurmaları yeterli oluyor.

Denizbank Sıfır Araç Kredisi 

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank aynı zamanda kolay araç kredisi veren bankalar sıralamasında da üst sıralarda yer almaktadır Özellikle de sıfır araç kredisi paketlerinde çok daha kolay onay veren banka riskli kredi notu ortalaması olan kişilere dahi kredi onayı verebilmektedir. Denizbank internet sitesi üzerinden taşıt kredisi hesaplama işlemleri yapılabilirken araç kredisi başvurusu için ise sadece Denizbank şubeleri üzerinden taşıt kredisi başvuru formu doldurulabilmektedir.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ