Denizbank’ın öğrencilere özel olarak hazırladığı D-şarj Bonus kart ile artık o da öğrencilere kredi kartı veren bankalar arasına girmeyi başarıyor. Gençlerin rahatça kullanabilecekleri; harcatan ve kazandıran D-şarj Bonus kart; gençliğin tadını Denizbank ile çıkarmak isteyenlere birçok fırsat sunuyor. Yıllık kart aidat ilk yıl 3 TL ve onu takip eden yıllarda 33 TL olan bu kredi kartı, öğrencilerden yıllık ücret almayan kredi kartlarından olmasa da, tercih etmek isteyenlere cazip avantajlar da sunmuyor değil.

Bu kart ile tıpkı diğer Bonus kartlar gibi, Bonus üye iş yerlerinde yaptığınız harcamalarda Bonus biriktirebilir ve biriken Bonus’larınızı daha sonraki harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca D-şarj Bonus kartınızı aldıktan sonraki ilk 6 ay içinde 200 TL’lik harcama sözü verirseniz 10 TL bonus kazanıyorsunuz. Onun dışında, öğrenciler için belki de en büyük avantajı; özellikle sinema biletleri, tiyatro biletleri ve birçok restoran ve cafe’de %10’dan başlayan indirim fırsatları sunması.

Bu ekstra indirim fırsatı, D-şarj Bonus kartı, diğer öğrencilere kredi kartı veren kartlardan da ayırmış oluyor. Kredi kartının aynı zamanda banka kartı olarak kullanım özelliği de bulunuyor. Yani, bu kart ile para yatırıp para da çekebiliyorsunuz. Denizbank D-şarj Bonus kart başvuru için yapmanız gereken; bankanın internet sitesinden “D-şarj Bonus” sayfasına gelerek hemen başvur butonundan kart tipini seçmek ve başvuru formunu doldurarak başvuruyu tamamlamak. Kart başvurusunu dilerseniz öğrenci belgeniz ile birlikte Denizbank şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz.. .