Acil para bulmak isteyen kişilerin genelde en çok aradıkları tutarlardan biri de 10 bin liradır. 10 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilerin sayı olarak çok olması nedeni ile bankalarda 36 ay vadeli 10000 TL kredi kampanyaları düzenleyerek müşterilerine seçenekler sunmaktadır.

10 Bin Lira Kredi 

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyorsanız kredi başvuru formu doldurmadan önce mutlaka bankalar tarafından sunulan kredi kampanyalarını karşılaştırmanız gerekir. Çünkü bazı bankalar gerçekten de diğer bankalara oranla hem daha düşük kredi faiz oranları uygular hem de dosya masrafsız ihtiyaç kredisi gibi gibi avantajlar sunmaktadır. 36 ay vadeli 10000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar birbirleri ile rekabet içinde oldukları için sürekli kampanyalarını yenileyerek cazip koşullar sunmaya çalışır.

Bayram Kredisi Veren Bankalar 

10 bin lira tutar için bayram kredisi kullandıran bankalar son derece cazip koşullar sunmaktadır. Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sunarken bu sayede kullandığınız kredinin ödemesini Kurban Bayramı sonrasına ertelemiş olursunuz. Ancak ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanan kişiler 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullansalar dahi ertelemeleri vadeden düşüldüğü için kredi borçları 33 aya bölünmektedir.