Dijital bankacılık seçenekleri her geçen gün artıyor. Cepte TEB de onlardan yalnızca biri. Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan TEB( Türkiye Ekonomi Bankası), şube derdi olmayan bir dijital bankacılık platformu geliştirerek, müşterilerine tüm bankacılık işlemlerini çok daha hızlı, kolay ve pratik yoldan halletmelerini sağladığı CEPTETEB ile günlük hayatınızı kolaylaştırıyor. Bankacılığı dijital ortama taşıyan CEPTETEB, şube ve diğer bankacılık masraflarını da ortadan kaldırıyor.

Banka müşterilerinin hemen hepsinin yakındığı gereksiz hesap ücreti ve gereksiz harcamalar, TEB’in dijital bankacılık platformu ile cebinizde kalıyor. Her zaman uygun faiz oranları, avantajlı kampanyalardan yararlanabileceğiniz bu platformda avantajlı bir dünya sizi bekliyor. Şube masrafının yanı sıra, EFT ya da havale, hesaplar arası para transferi, fatura ödemeleri, kredi kartı ödemeleri için de ücret alınmaz. Bu da, klasik bir banka hesabı ile yapacağınız tüm işlemler için yaptığınız ödemelerin cebinizde kalmasını sağlar.

“Dijital bankacılığın en yeni hali; CEPTETEB”

Finansbank’tan sonra Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterilerine sunduğu bu dijital bankacılık platformu ile tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri, şubeye gitmeden, istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman yapabilirsiniz. İnternet şubesi ya da mobil şube ile bankacılık işlemleriniz sadece bir tuş uzağınızda olacak.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyerek yola çıkan TEB, bankacılıkta yaptığı bu yenilik ile finansal anlamda ciddi fayda sağlıyor. Özellikle sık sık eft ya da havale yapanlar, hesaplar arası para transferi yapanlar ve fatura, kredi kartı ödemelerini hesabından yapanlar için yüksek oranda fayda sağlar. Buna ek olarak iyi faiz oranları ve birçok avantajlar da CEPTETEB dünyasında sizleri bekliyor olacak.

Nasıl CEPTETEB Müşterisi Olunur?

Başvuru için şubeye bile gitmeniz gerekmiyor. Tek yapmanız gereken cepteteb.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan “hemen başvur” butonuna tıklamak ve açılan ekrandaki başvuru formunu doldurmak. Formda görülen kişisel bilgiler, kimlik bilgileri, çalışma bilgileri, ziyaret ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurduktan sonra talebiniz alınır ve verdiğiniz iletişim numarasından en kısa sürede size ulaşılır. Bundan sonrası ise tamamen bankanın elinde.

Teb Bankası En Yüksek Vadeli Faiz Oranı Nedir

Teb Bankası En Yüksek Vadeli Faiz Oranı Nedir

Dijital bankacılığın bir üyesi olabilmeniz için kartınız evinize gönderilir ve evinize gelen banka görevlisi diğer formaliteleri de gerçekleştirdikten sonra artık CEPTETEB müşterisi olursunuz. Artık tüm işlemlerinizi şubenin, şube masraflarının ve diğer masrafların olmadığı, her an her yerde işlem yapabileceğiniz bir dünyanın müşterisi olursunuz. Ayrıca CEPTETEB’in birçok avantajı da var.

Dönemsel olarak değişen kampanya ve indirimlerden; mobil şube ve internet şube kanalları aracılığı ile haberdar olabilirsiniz. Yemeksepeti, İDO, CinemaPink, Markafoni ve daha birçok firmadan yapacağınız alışverişlerde %20’den başlayan indirim ve fırsatlar sizleri bekliyor. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak ve internet şubesine giriş yaparak CEPTETEB ürünlerini kullanmaya başlamak.