CEPTETEB Kredi Kartı Nedir?

CEPTETEB kredi kartı çok avantajlı bir kredi kartıdır. CEPTETEB kredi kartına başvuru yapan ilk 50.000 kurucu üye hiçbir zaman kart aidatı ödemeyecektir. 

CEPTETEB kredi kartı çok avantajlı bir kredi kartı olmasının yanı sıra kişiselleştirilebilen bir kredi kartıdır. Yani bu kredi kartının size hangi avantajı sağlamasını istiyorsanız o avantajı siz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz avantajı bu karta ekleyebilirsiniz. “İstediğin avantajı ekleyebildiğin kredi kartı!” şeklinde duyurulan bu kart ile işlemleri CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapmak mümkündür.

Bonus Kazandıran Kredi Kartı CEPTETEB

CEPTETEB kredi kartı bonus özellikli bir kredi kartıdır. Yani yaptığınız alışverişlerden Bonus kazanırsınız. Eğer alışveriş yaptığınız iş yeri Bonus üyesi ise ister peşin ödemelerde ister taksitli ödemelerde daha fazla Bonus kazanmanız mümkündür. Yine Bonus üye iş yerlerinde farklı taksit seçeneklerinden vade fark etmeksizin yararlanabilirsiniz. Üstelik yine Bonus kazanırsınız. Elbette biriken Bonuslarınızla yine Bonus üye iş yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

“İstediğin avantajı ekleyebildiğin kredi kartı!” sloganıyla duyurulan CEPTETEB kredi kartına ekleyebildiğiniz çok sayıda avantaj mevcut. Bunlardan ilki Hafta sonu paketidir. Bu paketi kredi kartınıza eklediğinizde restoran ve sinemalarda yapacağınız harcamalarda avantaj sahibi olursunuz.

Hafta Sonu Paketinin avantajı restoranlarda yapılan 100 TL ve üzeri harcamalarda %10 Bonus kazanmaktır. Restoran harcamalarından kazanılabilecek en fazla Bonus tutarı 75 TL olarak sınırlandırılmıştır. Sinemada yapılan harcamalarda kazanılacak avantaj ise %50 indirimdir.

CEPTETEP kredi kartı ile kazanabileceğiniz indirimler bir ay içinde en fazla 75 TL olabilmektedir. Hafta sonu paketi için yıllık 200 TL ücret ödenmesi gerekmektedir. Bu da kazanılan Bonusların kaybedilmesi şeklinde yorumlanabilir.

Kartınıza ekleyebileceğiniz diğer paket She Paketidir. Bu paket tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarında %5 Bonus kazanmanızı sağlar. Her ay en fazla 50 TL’ye kadar Bonus kazanılabilir. Bu kart ile masaj, sağlık kurumu, kuaför ve cilt bakımı harcamalarınıza 3 taksit yaptırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kimler Emlak Vergisi Ödemez?

She paketinin yıllık ücreti 69 TL’dir. CEPTETEB kredi kartına ekleyebileceğiniz son paket Market Paketidir. Bu paketle yapacağınız 100 TL ve üzeri market harcamalarınızda %5 Bonus kazanırsınız. Ayda en fazla 50 TL Bonus kazanabilirsiniz. Pakete bir yıl için 150 TL ödersiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.