CEPTETEB kredi kartı çok avantajlı kredi kartıdır. İlk başvuran 50 bin kişiye aidatsız kredi kartı verilmektedir. Daha sonra başvuran kişiler aidatlı CEPTETEB kredi kartı alabilmektedirler. 

CEPTETEB kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra başvurunuzun sonucunu öğrenmek istersiniz. CEPTETEB kredi kartı başvuru sonucunuzu yine CEPTETEB internet sitesine girerek öğrenmeniz mümkündür. Bu başvuru sonucunuzu Başvurum Nerede sayfasına girerek ve gerekli bilgileri girerek öğrenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için yazımızın devamına göz atın.

CEPTETEB Kredi Katı Nedir?

CEPTETEB kredi kartı CEPTETEB hizmetinin bir ürünüdür. CEPTETEB, TEB tarafından sunulan bir şubesiz bankacılık hizmetidir. Bu hizmetin ürünleri vardır. CEPTETEB ürünleri arasında ihtiyaç kredisi, kredili mevduat hesabı, CEPTETEB hesap, vadeli hesap, kredi kartı, banka kartı, hisse senedi yatırım işlemlerini sayabiliriz. Bu ürünlerden biri de CEPTETEB kredi kartıdır. Bu kredi kartı, sahibine çok avantajlı kampanyalar, fırsatlar ve indirimler sunmaktadır.

CEPTETEB kredi kartının en önemli avantajlı kredi kartının sahibi tarafından kişiselleştirilebilmesidir. Yani siz hangi fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız kredi kartınız size o fırsatı sağlamaktadır. CEPTETEB size bunun için belirli paketleri sunmaktadır. Bu paketlerden istediğiniz birini seçerek avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca paket seçmeden de kartınızı kullanmanız mümkündür.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

CEPTETEB kredi kartı başvurunuzu CEPTETEB’in resmî internet sitesinden yapabilirsiniz. Daha sonra yine başvuru takibinizi aynı internet sitesinin Başvurum Nerede sayfasından yapmanız mümkündür. Bu takibi yapabilmeniz için T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı ilgili bölümlere girmeniz şarttır. Ardından doğrulama kodunu da girdikten ve hangi başvurunuzun durumunu öğrenmek istediğinizi gelen seçenekler arasından seçtikten sonra artık başvurunuzun durumunu görebilirsiniz.

Başvurunuzda üç durum görmeniz mümkündür. Bunlardan biri başvurunuzun değerlendirme sürecinde olduğu, ikincisi kartınızın basım sürecinde olduğu ve üçüncüsü de kartınızın kuryeye verildiğidir. Değerlendirme süreci uzun zaman alabilmekte ve banka sizin başvurunuzun reddedildiği haberini size vermeyebilmektedir. Bu nedenle bir hafta sonra bir sonuç alamazsanız bankaya arayarak başvurunuzu sorgulamanız daha iyi olacaktır.

CEPTETEB Kredi Kartı Nasıl Kullanılır?

CEPTETEB kredi kartını paket seçmeden kullandığınızda yine de yaptığınız harcamalardan ve alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz. CEPTETEB kredi kartı bonus özellikli bir karttır. Daha fazla bonus kazanmak için harcama yaptığınız yerin bonus üyesi olması ve sizin de tek çekim ya da taksitli ödeme yapmanız şarttır. Eğer farklı taksit seçenekleri seçerseniz ve harcama yaptığınız yer bonus üyesi ise vade farksız alışveriş yapma olanağı bulabilir, biriken bonuslarınızı kullanabilirsiniz.

CEPTETEB kredi kartını paket seçerek ya da paketsiz şekilde kullanmanız mümkündür. Eğer paket seçmek isterseniz kredi kartınıza seçtiğiniz paketi tanımlamanız gerekecektir. Bunun için CEPTETEB internet şubesine girmeniz ve paketinizi seçerek kartınıza tanımlamanız yeterlidir. Aşağıda CEPTETEB kredi kartınıza tanımlayabileceğiniz paketleri bulabilirsiniz.

CEPTETEB kartınıza tanımlayabileceğiniz paketler hafta sonu paketi, She paketi ve Market paketidir.