CEPTETEB kredi başvurusu yapmak çok kolaydır. CEPTETEB hem müşterilerine hem de müşterisi olmayan kişilere masrafsız ihtiyaç kredisi vermektedir. Sizin de krediye ihtiyacınız varsa CEPTETEB İhtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımıza göz atın.

CEPTETEB, TEB’in şubesiz bankacılık ürünüdür. Yani tıpkı QNB Finansbank Enpara gibi, Yapı Kredi NUVO gibi şubesiz bankacılık hizmeti alabildiğiniz bir üründür. CEPTETEB diğer şubesiz bankacılık ürünleri gibi müşteri sayısını artırmış ve verdiği hizmeti genişletmiştir. CEPTETEB ürünü kullanan çok sayıda müşteri vardır. CEPTETEB hem vadesiz hesap açabileceğiniz hem de CEPTETEB kredi kartı ve kredi ürünlerinden yararlanabileceğiniz bir şubesiz bankacılık hizmetidir.

Para çekme işleminiz dışında ATM’ye gitmeniz gerekmez. Zaten şubenin yolunu dahi bilmezsiniz bu hizmeti kullanırken. Bu yüzden son derece avantajlıdır. CEPTETEB müşterisi olmak son derece kolaydır. Bunun için CEPTETEB internet sitesine girmeniz ve bilgilerinizi ilgili alanlara doldurmanız yeterli olacaktır. Böylece CEPTETEB müşteri temsilcisi sizi verdiğiniz adreste ziyaret edecek ve gerekli işlemleri yaparak vadesiz hesabınızı açacaktır.

CEPTETEB Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Bu işlemlerin ardından CEPTETEB ürünlerini kullanmaya başlayabilir, CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca CEPTETEB, müşterisi olmayan kişilerin de masrafsız ihtiyaç kredisi ürününe başvurmasını sağlamaktadır. CEPTETEB müşterisi değilseniz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Bu durumda yine CEPTETEB müşteri temsilcisi adresinize gelecek sizin işlemlerinizi tamamlayarak kredinizin hesabınıza yatmasını sağlayacaktır. Yani aslında önce müşteri olup sonra ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak daha kolaydır. Ancak sizin kredi ihtiyacınız acilse bu hâlde önce ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi çok avantajlı bir kredidir. Bu krediyi en az 1000 TL ve en fazla 20.0000 TL şeklinde talep etmeniz mümkündür. Bu kredi en fazla 36 ay vade ile verilmekte ve kredi geri ödemesi eşit taksitlere bölünmektedir. Bu kredi için banka sizden kefil ya da teminat istememektedir. Ancak kredi notunuz düşükse ve riskli müşteri kategorisine giriyorsanız bu durumda banka sizden kefil talep edebilmektedir.

İster 1000 TL kredi ister 20 bin TL kredi talep edin banka sizden dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti almayacaktır. Ancak krediyi geri ödemek için seçtiğiniz vadeye göre ödemeniz gereken sigorta masrafı değişkenlik gösterecektir. Yani banka sizden teminat istemese de hayat sigortası yapmanızı istemektedir.

Krediniz için hangi vadeyi seçerseniz seçin krediye uygulanacak faiz oranı yüzde 1,25 şeklinde belirlenmiş ve sabitlenmiştir. Bu kredinin en avantajlı tarafı kredi başvurusunu isterseniz CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasından ve isterseniz de CEPTETEB internet bankacılığı üzerinden yapabilmenizdir.

Kredinizi 3 ay vade ile aldığınızda ödemeniz gereken sigorta masrafı 35 TL, 6 ay vade ile aldığınızda 70 TL, 9 ay vade ile aldığınızda 104 TL, 12 ay vade ile aldığınızda 223 TL, 18 ay vade ile aldığınızda 62,91 TL, 24 ay vade ile aldığınızda 83,99 TL ve 36 ay vade ile aldığınızda 128,08 TL olacaktır.