İhtiyaç kredisi kampanyaları ile dikkat çeken ve internetten kredi başvurusu formu doldurmak isteyen kişilerin ilk tercih ettikleri banka arasında yer alan TEB ihtiyaç kredisi kampanyası ile bu konumunu korumaya kararlı görünüyor. CepteTEB ihtiyaç kredisi kampanyası ile ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,25 oranına çekilirken aynı zamanda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına da izin veriliyor.

TEB 36 ay vadeli 5000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası ile aylık sadece 181 lira ödeme yaparak nakit ihtiyaçlarınızı hemen gidererek yeni yıla mutlu bir başlangıç yaparken ödemesini ise zorlanmadan taksitle yapabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için CepteTEB internet sitesini ziyaret etmeniz ve kredi başvuru butonunu tıklamanız yeterli. Daha sonra açılan pencerede TEB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizi yaparak aynı zamanda sizden istenen kişisel bilgilerinizi girmeniz halinde kredi başvurunuz alınır.

TEB müşteri hizmetleri tarafından hakkınızda kredi istihbaratı yapılır ve kredi notu ortalamanız yeterli bulunursa kredi onayı verilerek kredi kullandırım işleminiz tamamlanır. Yaptığınız başvurunuzun ardından sadece birkaç dakika içerisinde CepteTEB kredi başvuru sonucu cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilmekte ve kredi onay mesajı ile kredi kullanım işleminiz tamamlanmaktadır.