Son dönemde oldukça popüler olmaya başlayan cepbank cep telefonu üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan son derece özel bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde internet erişimine sahip olduğunuz her noktadan nakit para yatırma ve nakit para çekme işlemlerinin dışında kalan tüm işlemleri belirli bir limit dahilinde gerçekleştirmenize olanak sağlanır.

Yani cepbank uygulaması aslında cebinizde taşıdığınız tamamen size özel bir banka şubesidir. Bu sayede internet erişimine sahip olduğunuz her yerden bankacılık işlemlerinizi yapmanız mümkün kılınır. Peki, cepbank nasıl yapılır? Öncelikle cep bank uygulaması kullanmak isteyen kişilerin mutlaka o bankada kayıtlı olan bir cep telefonu numarasına sahip olması gerekir.

Çünkü cepbank uygulaması indirdiğiniz anda banka bu telefon numarasına bir doğrulama kodu gönderecek ve doğrulama kodunu girdiğiniz takdirde işlemlerinizi yapmanız sağlanacaktır. Burada bankanın amacı uygulamayı hesap sahibinin kendisinin kullandığından emin olmak yani sizin güvenliğinizi sağlamaktır. Uygulamayı indirip cepbank şifre oluşturma işlemlerinizi tamamladıktan sonra uygulamada yer alan menüler üzerinden cepbank uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz…