En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Burgan Bank bayram kredisi kampanyası ile büyük beğeni topluyor. İki bayram arası ödeme yapmamanız için 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmanıza izin veren Burgan Bank 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin veriyor.

Burgan Bank Bayram Kredisi 

Bayrama özel olarak olarak 20000 TL kredi kullanmanıza izin veren Burgan Bank ihtiyaç kredisi için yüzde 1.40 faiz oranı ile kredi kullanımına olanak sağlıyor. Burgan Bank tarafından öne çıkan en büyük avantaj ise düşük kredi notuyla kredi veren bankalar arasında yer alması.

Zaten bankanın bayram kredisi ve diğer kredi paketlerinde kredi faiz oranı yüzde 1.40 gibi yüksek oranlarda kullandırılırken yüksek kredi notu ortalamasına sahip olan kişilere yönelik olarak ise yüzde 1.24 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır.

Borç Transfer Kredisi 

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında bayram kredisi paketinin yanı sıra borç transferi kredisi paketleri de bulunmaktadır. Bu kredi sayesinde diğer bankalara kredi borcu ve kredi kartı borcu olan kişilerin tüm borçlarını tek bir bankada toplayarak daha kolay ödemeleri sağlanır. Çünkü tüm borçların 36 aya kadar vadelendirilmesi sağlanır. Burgan Bank kredi faiz oranı olarak ise yüzde 1.57 oranı ile borçlarınızı 36 ay taksitle ödemenizi sağlamaktadır.