En kolay kredi veren bankalar arasında yer aldığı için özellikle de düşük kredi notu ve bozuk kredi sicili sorunları ile mücadele eden kişilerin tercih ettikleri Burgan Bank henüz ülkemizde çok kişinin bilmediği bir banka olarak öne çıkıyor. Hatta pek çok kişi “Burgan Bank kredi verir mi?” sorusunu yöneltiyor.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi 

Müşterilerine 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlayan Burgan Bank aynı zamanda düşük kredi notuna kredi onayı vermesi ile de tercih edilmektedir. Müşterilerine internetten kredi başvurusu için hizmet veren banka aynı zamanda isteyen kişilerin iletişim numaralarını bırakmaları durumunda kendisi arayarak müşterilerinin kredi başvurularını kayıt altına almaktadır. Düşük kredi faiz oranları ile kredi kullandıran banka aynı zamanda bozuk kredi siciline kredi onayı da verebilmektedir.

Burgan Bank Konut Kredisi 

Konut kredisi kullanarak ev satın almak isteyen ancak bankadan bir türlü onay alamayan kişilerin tercihleri Burgan Bank konut kredisi kullanmak olmaktadır. Üstelik Burgan Bank ev kredisi kullanmak isteyen kişilere banka 120 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı sağlamakta olup düşük kredi faiz oranları ve düşük kredi masrafları gibi farkıl avantajlarda sunar. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin Burgan Bank şubeleri üzerinden ya da Burgan Bank internet sitesi aracılığı ile konut kredisi başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır.

Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme 

Burgan Bank kredi başvurusu için kullanılan yönteme bağlı olarak kredi başvuru sonucu öğrenme yöntemi belirlenmektedir. Örneğin internetten kredi başvurusu yapan kişilere SMS ile kredi başvuru sonucu gönderilirken şubeden yapılan kredi başvurularında ise sonuç müşteri temsilcisi tarafından anında söylenirken bunun aksi durumlarda Burgan Bank müşteri hizmetleri telefonu numarasından bu sonucu öğrenmeniz mümkündür.