En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan ve bu sayede düşük kredi notuna kredi onayı da veren Burgan Bank kredi başvurusu için müşterilerine çeşitli yöntemler sunarak bunların arasından karar verme hakkı sağlamaktadır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi 

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için internetten kredi başvurusu için müşterilerine hizmet vermektedir. Burgan Bank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 8 222 telefon numarası üzerinden de kredi kullanmanız mümkündür.

Yine Burgan Bank internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Kredi notuna göre kredi veren bankalar arasında yer alan Burgan Bank yüksek kredi notu olana daha düşük kredi faiz oranları ile kredi kullandırmaktadır.

Burgan Bank Konut Kredisi 

Konut kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine cazip konut kredisi faiz oranları sunan Burgan Bank ev kredisi paketlerinde gerek düşük faiz oranları gerekse de cazip ödeme koşulları sunmaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişilere hitap etmeye çalışan Burgan Bank konut kredisi hesaplama işlemleri hem Burgan Bank şubeleri hem de Burgan Bank internet sitesi üzerinden ulaşabileğiniz kredi hesaplama makinesi üzerinden yapılabilmektedir.

Burgan Bank Taşıt Kredisi

Hem sıfır araç kredisi hem de ikinci el araç kredisi paketlerinde müşterilerine destek sağlayan Burgan Bank araç kredisi paketlerinde müşterilerine rehinsiz araç kredisi kullanma konusunda da hizmet vermektedir.