Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Düşük kredi notu ortalaması nedeniyle kredi kullanmakta zorlanan kişilere kolay kredi onayı vermesiyle öne çıkan Burgan Bank ihtiyaç kredisi paketlerinde acil nakit para ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyor. Burgan Bank kredi paketleri arasında ihtiyaç kredisi paketlerinin yanı sıra konut kredisi ve taşıt kredisi paketleri de bulunuyor. Buna ek olarak kredili mevduat hesabı da açtırabiliyorsunuz.

Burganbank İhtiyaç Kredisi 

Eğitimden sağlığa, nakit ihtiyacından evliliğe kadar her türlü nakit ihtiyacı için Burgan Bank ihtiyaç kredisi kullanmanıza izin veriliyor. İhtiyaç kredisi başvurusu için Burgan Bank şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi evrakları ile şahsen başvuruda bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda internetten kredi başvurusu ve SMS kredi başvurusu taleplerinizi iletmenize olanak sağlanıyor.

Kredi Notum Kaç Olursa Kredi Çekebilirim?

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında bulunan Burgan Bank ihtiyaç kredisi onayı konusunda diğer bankalara oranla daha esnek davranmaktadır. İhtiyaç kredisi onayı konusunda kredi notu 1100 puan ve üzerinde olan kişilere onay veren banka yüksek riskli kredi notu ortalaması olan kişilerin ise ancak ipotekli ihtiyaç kredisi paketlerine başvuruda bulunmaları durumunda onay vermektedir.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Bankanın internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz online kredi hesaplama makinesi üzerinde yer alan kredi vadesi ve kullanmak istediğiniz kredi tutarını girmeniz durumunda  ödemeniz gereken taksit tutarını öğrenebilirsiniz. Bunun ardından ihtiyaç kredisi çekme talebinizi bankaya ileterek kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Akbank'tan Yaza Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.