Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

En kolay kredi veren bankalar sıralamasında ilk sıralarda yer alan Burgan Bank ihtiyaç kredisi paketinde yapmış olduğu güncelleme ile şimdi çok daha iyi koşullar altında acil nakit para ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlıyor. Düzenlenen Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde şimdi yeni yıla çok daha iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Burgan Bank 3 Ay Ertelemeli Yılbaşı İhtiyaç Kredisi

Yeniyıl kredisi veren bankalar arasında yer alan Burgan Bank düzenlediği kampanya ile ödemelerinize 3 ay sonra başlamanıza olanak sağlıyor. Burgan Bank kredi faiz oranları daha da aşağıya çekilirken yüzde 1,21 ‘den başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi kullanmanıza olanak sağlanıyor. Müşterilerine 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlayan banka aynı zamanda 3 ay ertelemeli kredi kullandırarak ödemelerinize 2017 yılında başlamanızı da mümkün kılıyor.

Günde 11 Lira Ödeyene 10 Bin Lira Kredi 

Kampanyadan yararlanarak 3 ay ertelemeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilere günde sadece 11 lira ödeyerek nakit ihtiyaçlarını gidermelerini sağlamaktadır. Acil nakit para arıyorum diyen kişilere kolay kredi veren banka aynı zamana düşük kredi notuna kredi onayı da vermektedir. Burada önemli olan kişinin aylık gelir tutarını temel alarak doğru bir kredi limiti belirleyerek kredi başvurusunda bulunmaktır.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Yap

Burgan Bank şubeleri üzerinden hemen kimliğiniz, aylık gelir ve adres belgeniz ile beraber ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra Burgan Bank kredi başvurusu SMS aracılığı ile de yapılabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   En Uygun Kredi Veren Bankalar 2018

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.