Borçlarınızı ödeme konusunda artık ciddi sıkıntılar yaşamaya başladıysanız, hatta bu durum psikolojinizi bozmaya başladıysa ve kendinizi borç batağında gibi hissediyorsanız, bankaların sunduğu “borç transfer kredisi” olanağından yararlanabilirsiniz. Var olan borçlarınız, finansal durumunuzu zorlamaya başladıysa, siz de bu krediyi veren bankalardan destek alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile var olan tüm borçlarınızı tek bir çatıya toplamanızı ve tek bir ödeme planına borçlanmanızı sağlar. Borçlarınızı kapatmanıza olanak sunan ve borçlarınızı tek bir krediye taşıyan borç transfer kredisi, aynı anda birkaç yere olan borcunuzu tek bir plana bağlaması açısından size avantaj sağlar. Birkaç farklı bankadan aldığınız farklı kredi kartları ve kredi borçlarınızın ödemelerini geciktiriyor ve bu durum artık kredi notunuzu ve bankalardaki finansal durumunuzu etkilemeye başladıysa, borç transfer kredisi kullanabilirsiniz. Aynı anda var olan üç farklı kredi ve kredi kartı borcu demek, üç farklı ürün için faiz ödemeniz anlamına geliyor. Bu borçları tek bir hesaba toplamanız, daha düşük faiz ödemeniz anlamına geliyor. Peki, hangi bankalar bu kredi imkanını sunuyor?

Vakıfbank Borç Transfer Kredisi

Taksit erteleme imkanı ile borç transferi yapıldıktan sonra 3 ay size rahat nefes aldıran ertelemeli kredi imkanı sunan Vakıfbank, %1,37 aylık faiz oranı ile borç transferi yapmanıza olanak sunar. 36 aya varan vade seçenekleri ile geri ödeyebileceğiniz bu kredi seçeneğinde, 15.000 TL’ye kadar olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Borç transfer kredisinin birçok avantajı bulunmaktadır; bir ay içinde farklı dönemlerde birkaç ödeme yapmanız, bir süre sonra karışıklığa yol açar ve sürekli borçlarınızı unutmanıza, günlerini geciktirmenize neden olur. Oysa tek bir plana bağlı olan transfer kredisi sayesinde, oluşabilecek karışıklığı da önlemiş olursunuz.

Şekerbank Borç Transfer Kredisi

100.000 TL üst limiti ile var olan borçlarınızı tek bir hesaba aktaran ve %1,15 aylık faiz oranları ile ödemenize olanak sunan Şekerbank, 36 aya kadar borçlarınızı taksitlendirme imkanı sunuyor. Örneğin bankalara toplamda 10.000 TL borcunuz varsa ve borcunuzu 24 ay vade ile taksitlendirmek istiyorsanız, aylık ödemeniz gereken tutar 495 TL’dir. Hızla büyüyen ve artık ödenmesi zor bir hale düşen borçlarınız varsa, onları Şekerbank borç transfer kredisi ile kapatabilirsiniz.

Finansbank Borç Transfer Kredisi

36 aya varan vade seçenekleri ile kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir krediye bağlayan Finasbank, aylık %1,87 faiz oranı ile ödeme seçenekleri sunuyor. 10.000 TL’ye kadar olan borçlarınızı, borç transfer kredisi ile 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 12,24 ve 36 ay vade ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Taşıt kredisi ya da birkaç bankada bulunan ihtiyaç kredisi taksitlerinizi siz de Finansbank’ta toplayın ve düşük faiz oranları ile ödeme olanaklarından yararlanın.