Başka bankalara kredi borcu ve kredi kartı borcu olan kişilere sunulan borç transfer kredisi bütün borçların tek bir bankada toplanarak taksitlendirilmesi hizmetini içermektedir. Bu hizmet sayesinde farklı ödeme tarihlerinin takip edilme zorunluluğu ortadan kaldırılırken aynı zamanda kredi ve kredi kartı borçlarının 48 aya kadar vadelendirilmesi ile beraber daha kolay ödeme imkanı sağlanmış olur.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2016 – 2017

Ülkemizde ihtiyaç kredisi veren tüm bankalar aynı zamanda borç transferi hizmeti sunan bankalar arasında yer almaktadır. Ancak borç transferi veren krediler arasından seçimde bulunurken farklı bankalardan teklif alınarak bu tekliflerin karşılaştırılması ve en avantajlı kredi veren bankanın belirlenmesi çok önemlidir.

48 Ay Vadeli Borç Taşıma Kredisi 2016

Yeni çıkarılan yasa ile beraber bankalar artık 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırmakta olup bu sayede kredi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine daha kolay ödeme imkanı sağlayabilmektedir.

Banka borç taşıma işlemleri için kredi transferi yapmak istediğiniz şubeyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu krediler normal ihtiyaç kredisi paketlerinden farklı olup kişiye elden ödeme yapılmamakta direkt olarak ödemeler alacaklı bankaların kredi hesaplarına ya da kredi kartı numaralarına yapılmaktadır.

Düşük Kredi Notuna Kredi

Borç transferi kredisi kullanmak isteyen kişilerin borçları nedeni ile yasal takip altına girmeleri ya da kredi notu ortalamalarının düşürülmesi durumunda kredi kullanma şansları yok denecek kadar azdır. Bu nedenle borçlarımı ödemekte zorlanıyorum diyen kişilerin kredi notu ortalaması olumsuz etkilenmeden borç transferi kredisi kullanmaları gerekir.