Borç transfer ihtiyaç kredisi Burgan Bank tarafından verilen bir ihtiyaç kredisidir. Yapılandırma kredisi şeklinde de düşünülebilecek bu kredi ile tüm borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz. Borç transfer ihtiyaç kredisi Burgan Bank tarafından verilen ve tüm kredi borçlarını tek çatı altında toplayan bir kredidir. Bu kredi sayesinde uygun taksit ve ödeme planları ile borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Faiz oranı biraz yüksek olsa da bu kredi ile 48 aya varan vadelerle ödeme planı oluşturmanız mümkündür.

Tüm Borçlar Tek Çatı Altında

Birkaç kredi ya da kredi kartı borcunuz varsa Burgan Bank’tan borç transfer kredisi alarak tüm borçlarınızı ödeyebilir ve daha sonra sadece yeni kredinizin borç taksitlerini ödersiniz. Yani diyelim ki kredi ve kredi kartı borçlarınız var. Bu borçlarınızın tümünün toplamı yaklaşık 10 bin TL yapıyor. Bu durumda Burgan Bank’tan 10 bin TL borç transfer ihtiyaç kredisi alarak borçlarınızı kapatabilir, daha sonra sadece bankaya tek kredi borcu taksidi ödersiniz.

Burgan Bank borç transfer ihtiyaç kredisi sadece 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde belirli tutarlarda ve vadelerde kredi almanız mümkündür. Ayrıca bu kredi masrafsız bir kredi değildir. Burgan Bank bu kredi için kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti almaktadır.

Burgan Bank’tan Borç Transfer İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank ihtiyacı olan müşterilere verdiği bu borç transfer ihtiyaç kredisini düşük faizle vermemektedir. Yani aldığınız kredi tutarı farklı olsa da krediyi aldığını vadeler değişse de kredinize uygulanacak faiz oranları aynı olacaktır.

Burgan Bank’tan 10 bin TL kredi aldığınızda bu krediyi 12 ay, 18 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay vadelerle alsanız da kredinize uygulanacak faiz oranı yüzde 1,70 olacaktır. Bu da son derece yüksek bir faiz oranıdır. Tüm bunlara ek olarak kredi tutarlarına uygulanan faiz oranları müşterinin kredi notuna göre de değişkenlik göstermemektedir. Yani kredi notunuz 1900 de olsa aldığınız krediye uygulanacak faiz oranı sabit ve yüzde 1,70 olacaktır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Burgan Bank’a borç transfer ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için gelir belgenizi ya da maaş bordronuzu ibraz etmelisiniz. Ayrıca geri ödeme dönemi boyunca hayat sigortası yaptırmalısınız. 10 bin TL krediyi 12 ay vade ile aldığınızda ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 948 TL, 18 ay vade ile aldığınızda taksit tutarı 669 TL, 24 ay vade ile aldığınızda taksit tutarı 531 TL, 36 ay vade ile aldığınızda taksit tutarı 395 TL ve 48 ay vade ile aldığınızda taksit tutarı 329 TL olacaktır. Bu krediyi çok mecbur kalmadığınız sürece almamalısınız. Çünkü belirttiğimiz gibi faiz oranı çok yüksek ve sabittir.