BonusFlaş Nedir?

BonusFlaş son zamanlarda hemen hemen her yerde karşımıza çıkmakta. Özellikle bonus kredi kartınız varsa üye iş yerlerinde mutlaka BonusFlaş ile ilgili bir kampanya, bir fırsat ya da bir detay görmüş olmalısınız. BonusFlaş nedir ve nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız yazımızı okuyun.

BonusFlaş aslında bir mobil uygulamadır. Yani bu uygulamayı da akıllı telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu uygulama sıradan bir bankacılık uygulaması değildir. BonusFlaş sizin kampanyalardan ve fırsatlardan daha çok indirim ve daha çok bonus kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Yani bonus özellikli kredi kartınıza özel herhangi bir kampanya ya da indirim varsa, BonusFlaş uygulamasına giriş yapıp kampanyaya katıldığınızda ya da kayıt yaptırdığınızda daha çok indirim alabilir ve daha fazla bonus kazanabilirsiniz.

BonusFlaş uygulaması kartlarınızla ilgili kampanyalar ve fırsatlar başta olmak üzere ekstre bilgilerinizi, borç ödeme işlemlerinizi ve çok daha fazlasını tek uygulamada toplamaktadır. Yani bu uygulama sayesinde hem bankacılıkla ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilir hem de diğer pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. BonusFlaş uygulaması sayesinde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Siz de BonusFlaş uygulamasını kullanmak istiyorsanız hemen cihazınıza uygulamayı indirebilir, T.C. kimlik numaranız ve parolanızla giriş yapabilirsiniz. BonusFlaş uygulamasını nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız Bonusflaş yazarak 3342’ye SMS gönderdiğinizde telefonunuza indirme bağlantısı gönderilir. Buradaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Parolanız yoksa kart şifrenizle parola oluşturmanız mümkündür. Ayrıca Garanti Bankası müşterisiyseniz ve internet bankacılığı ya da Garanti Cep parolanız varsa bu şekilde de parola oluşturmanız mümkündür.

BonusFlaş uygulamasının en önemli özelliği kampanyalara kolayca katılabilmenizdir. Yani bunun için hiçbir numaraya SMS göndermenize gerek yoktur. Uygulamaya girdiğinizde karşınıza çıkacak “Hemen Katıl” düğmesine tıkladığınızda kampanyaya katılırsınız. Üstelik kampanyaya katıldıktan sonra bonus kazanmanızı sağlayacak harcama yaptığınızda bu harcamalarınızı da kampanya kapsamında görüntüleyebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yerde size yakın bir kampanya olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız BonusFlaş uygulamasını açarak haritada kampanya noktalarını görebilirsiniz. Uygulama size hangi markada kampanya olduğunu ve bonus kazanmak için kampanya kapsamında ne kadar para harcamanız gerektiğini de göstermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Katılım Bankaları Hangileridir?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.