Garanti Bankası kredi kartı ürünleri arasında yer alan Bonus Card aynı zamanda Türkiye’nin ilk chip taşıyan kredi kartı ürünleri arasında da yer almaktadır. Garanti Bankası kredi kartı yapılandırma başta olmak üzere borçların yönetimi konusunda da müşterilerine son derece cazip seçenekler sunduğu için kredi kartı almak istiyorum diyen kişilerin de ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Bonus Kart Başvurusu 

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz oldukça fazla seçenek sunmakta olup bunlar arasından kendinize en uygun olanı seçmeniz yeterli olacaktır. Garanti Bankası bonus card başvurusu için tüm Garanti Bankası şubeleri üzerinden kredi kartı başvuru formu doldurmanız mümkündür.

Bunun için kimliğiniz, aylık gelir ve adres belgeniz ile şubeyi şahsen ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Buna ek olarak Garanti Bankası internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvuru formu doldurmanız mümkündür. Bonus Card SMS başvurusu için de Garanti Bankası bonus card internet sitesi üzerinden detaylı bilgi almanız mümkündür.

Bonus Card Başvuru Sonucu 

Yapmış olduğunuz kredi kartı başvurunuzun sonucu genelde cep telefonu numaranıza gönderilen kısa bir mesaj ile tarafınıza iletilmektedir. Ancak mesaj almamanız durumunda Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kimlik numaranız ile sorgulama yapmanız mümkündür.