Kredi kartı almak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi kartı ürünlerinden biri olan Bonus kredi kartı ülkemizin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti Bankası tarafından kullanıma sunulmaktadır. Garanti Bankası Bonus Card ürünün yanı sıra ortak kredi kartı platformu üzerinden Denizbank Bonus Card gibi farklı bankalarca da Bonus kart verilebilmektedir.

Bonus Card Başvuru Takip 

Yapmış olduğunuz kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenmek için Bonus Kart başvuru takip numaranızı not almanız gerekir. Bu numara ile beraber Garanti Bankası bonus kart başvuru sonucu sorgulama linkinden gerekli takip işlemlerinizi büyük bir kolaylıkla yapabilirsiniz. Ancak işlemi yaparken başvuru takip numaranızı eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekir.

Bonus Kart Başvuru

Garanti Bankası bonus kart başvuru takip işlemlerinizi yaparken kullanabileceğiniz yöntemler başvuru esnasında tercih ettiğiniz yönteme bağlı olarak ta değişmektedir. İnternetten kredi kartı başvurusu yapan ya da Bonus SMS başvuru yöntemini tercih eden kişilerin kredi kartı başvuru sonucu anında cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak gönderilmekte ve kredi kartı onayı alınıp alınmadığı hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.