Gerçeklik simülasyonları, günümüzün en keyifli ve sıra dışı deneyimlerini sunuyor diyebiliriz. Kaçış oyunları, kısa filmler gibi birbirinden fantastik dünyaları ziyaret edip eğlenme fırsatını burada bulabilirsiniz. Görsel efektlerin yanı sıra ses efektleri ve yan destekleyicilerle ancak rüyalarımızda yaşayabileceğimiz hisleri uyanıkken yöneterek yaşıyoruz. Günümüzde bunlar arasından en çok talep görenler arasında bir de uçuş simülatörleri yer alıyor. Sadece denemek ve eğlenmenin yanı sıra profesyonel eğitimler için tasarlanıp uzman kadroların yönettiği bu simülatörlerde, uçakların kokpit bölümü gerçeğiyle neredeyse birebir şekilde hazırlanıp çeşitli efektler eklenerek uçuş hissi yaşatıyor. Havada kuş gibi süzüldüğünü izlerken bile keyif duyduğunuz bir Boeing 737 model uçağı böyle bir simülatör aracılığı ile kullanma fırsatını bodo.com’da keşfedin! Düşünsenize bu teknoloji çıkmadan önce böyle bir deneyim gerçekleştirmek için profesyonel uçuş eğitimi almaya yıllarınızı harcardınız. Ancak bodo.com ayrıcalığı ile bu uçuşu şimdi sevdiklerinize bile hediye edebilirsiniz.

Boeing 737 Uçuş Simülatörü nasıl satın alınır?

Bazen farkında olmasak bile yaşadığımız devrin güzellikleri ve ayrıcalıkları oldukça fazla! Düşünsenize, önceden hayalini kurmanın bile zor olduğu bu tür teknolojilere, şimdilerde kolaylıkla erişebiliyoruz. Hatta bodo sayesinde dilediğimiz yerde tek bir adresten birbirinden farklı deneyimlere erişerek satın alabiliyoruz. Kutlamak istediğimiz güzel günlere büyük heyecanlar katmayacaksak neden kutluyoruz ki? Mutluluk en çok heyecan duygusu ardından hissedilmez mi? Kapınıza sizden habersiz gönderilen kargoları açarken duyduğunuz heyecanın, aslında çok özel ya da sizin için sıra dışı bir şey olmadığını gördüğünüzde sönmesi, kötü hissettirmez mi? Eğer öyleyse siz sevdiklerinize sönüşü değil alevlenmeyi yaşatın. bodo.com adresinde “Tekno” kategorisinden “Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’ ‘ni sepete ekleyin. Hediye kutusu mu, e-hediye sertifikası mı olacağını belirleyip teslimat tarihini seçin. Sonrasında gerekli bilgilerden oluşan formu doldurup satın alma işlemini tamamlayın. İlgisini çekeceğini düşündüğünüz herkese armağan edebilirsiniz.

Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi nasıl geçer?

Alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuş bu uçuş merkezine vardığınızda sizi, gerçek Boeing 737 gibi tasarlanan bir simülatör bekler. Yanınızda oturup, yapmak istedikleriniz ve yapabilmekte özgür olduğunuz konular hakkında bilgi verecek olan kişi tecrübeli pilottur. 1 saat sürecek olan etkinliği 10 yaşından büyük çocuklarınıza bile hediye edebilirsiniz. Hava durumunu, iniş ve kalkış yapılacağı şehirleri bile siz kontrol eder, belirlersiniz. Dışarıda görmek istediğiniz manzarayı seçenekler arasından değiştirip ışınlanma hissini yaşarsınız. Belki de gitmeyi en çok hayal ettiğiniz ülkenin şehrine çevirirsiniz rotanızı https://bodo.com/tr/go/boeing-737-ucus-simulatoru-deneyimi/. Hediyeyi hediye yapan yaratıcı ve özgür seçenekler, heyecan verici sunumlar bodo.com adresinde, gelin ve keşfedin.