İçindekiler

BKM Express kullanımı oldukça kolay olan bir dijital cüzdandır. Bu dijital cüzdanınıza tüm kartlarınızı kaydedebilir ve bunları kolayca kullanabilirsiniz. 

BKM Express bir dijital cüzdandır. Bu dijital cüzdana sahip olduğunuz tüm kartları ekleyebilir ve ödemelerinizi dijital cüzdanla hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Üstelik belirli mağazalarda ve e-ticaret sitelerinde yapılan kampanyalardan, indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. BKM Express hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için yazımıza göz atın.

BKM Express Nasıl Kullanılır?

BKM Express’i kullanmak oldukça kolaydır. Sadece ilgili websitesine girip gerekli bilgileri vererek kolayca bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluştururken e-posta adresinizi, telefon numaranızı ve banka kartınızın ya da kredi kartınızın sadece belirli hanelerini vermeniz yeterlidir. Bir de sistem kişisel bir mesaj oluşturmanızı istemektedir. Bunu da kendiniz belirlemelisiniz.

BKM Express resmî websitesinde kayıt olmak için gerekli bilgileri girdikten sonra cep telefonunuza bir SMS gelecektir. Bu SMS’te yazan güvenlik kodunu girdikten sonra üyeliğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sahip olduğunuz diğer banka kartlarının ve kredi kartlarının bilgilerini girebilir ve bunları dijital cüzdanınıza ekleyebilirsiniz.

Kart Bilgilerine İhtiyacınız Yok

BKM Express dijital cüzdan kullandığınız zaman kart bilgilerine ihtiyacınız olmadan ve ek ücret ödemeden alışveriş yaparsınız. BKM Express dijital cüzdan hizmeti ücretsizdir. Bu hizmeti e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken kullanabilirsiniz.

BKM Express kullanırken ve ödeme yaparken öncelikle ilgili sayfada BKM Express ile Öde seçeneğini tıklamanız gereklidir. Daha sonra karşınıza bir BKM Express ödeme sayfası çıkacaktır. Bu sayfada dijital cüzdanınıza eklediğiniz banka kartlarını ve kredi kartlarını göreceksiniz.

Hangi kartla ödeme yapmak istiyorsanız o kartı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca karşınıza taksit seçenekleri de çıkacaktır. Buradan taksit seçebilir ya da tek çekim yapabilirsiniz. Daha sonra cep telefonunuza SMS ile gelen doğrulama kodunu girerek ödemenizi onaylayın.

BKM Express dijital cüzdan hizmetinin ayrıca iPhone ve Android uygulamaları da vardır. Bu uygulamaları kullanarak mobil alışveriş yapabilirsiniz. BKM Express ile hangi e-ticaret sitelerinden ve mağazalardan alışveriş yapabileceğinizi öğrenmek için BKM Express resmî websitesine girin ve tüm iş yerlerinin listesini inceleyin. BKM Express ile işlem yaparken ek ücret ödemezsiniz.

BKM Express pek çok mağaza ve e-ticaret sitesi ile anlaşarak kampanya, indirim ve fırsat sunmaktadır. Ayrıca isterseniz BKM Express dijital cüzdan hizmetini kullanarak AÇEV, AKUT, ALİKEV, ALSMNH, DSD, ÇEKÜL, Darüşşafaka Cemiyeti, KAÇUV, Türk Kızılayı, Koruncuk, Eğitim Gönüllüleri, TEMA, Türk Kanser Derneği, TOFD, Tohum ve Otizm Vakfı, Unicef, WWF ve Yeşilay Vakıflarına ve Derneklerine bağışta bulunmanız mümkündür.

BKM Express sistemini kullanarak yaptığınız hacamaların normal kart bilgilerinizi girerek yaptığınız harcamalardan farkı yoktur. Bu harcamalarınızdan da yine puan, bonus, chip para kazanırsınız. Ayrıca puanlarınızı, bonuslarınızı ve chip paralarınızı harcayabilirsiniz.