Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin ” ile sizlerde nakit ihtiyacınıza kesin çözüm bulabilirsiniz.Kredi ihtiyacınız olduğunda bankalardan kolaylıkla kredi kullanabilirsiniz.Bankalar üzerinde ihtiyacınıza göre

 • İhtiyaç kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi

kredi paketlerinden birisinde başvuru yaparak kredi kullanabilirsiniz.Bankalar sizlere en uygun koşullarda kredi imkanı sağlamaktadır.

Acil Kredi Veren Bankalar

Günümüzde kredi imkanı sağlayan bankalar aşağıdaki gibidir.

 • Akbank
 • Yapıkredi
 • İşbankası
 • Odeabank
 • Halkbank
 • Finansbank
 • Ziraatbankası
 • Fiba Bank

Bu bankalar üzerinden kolaylıkla kredi kullanabilirsiniz.Bankalar sizlere kredi vermeden önce bir takım kriterlere tabi tutmaktadır.Bu kriterlerin en büyüğünü kredi notu oluşturmaktadır, kredi notunuz yüksek ise rahatlık istediğiniz bankadan kredi kullanabilirsiniz.Fakat kredi notunuzun düşük olması durumunda size kredi vericek bankaların sayısı azalmaktadır.

Kredi notunuzun düşük olması halinde bankalar sizden hipotek, kefil vb.. gibi şartlar sunabilmektedir.Bu şartlar ile sizlerde kredi kullabilirsiniz.Bu yazımıda sizlere” Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin ” konusunu açıklamış olduk.Bunlar dışında sizlere kendisinin çıkarı olmadan kredi kullandırtmaz veya kredi vermez.

Bankalar üzerinden kredi kullanmak istediğinizde mutlaka size en uygun faiz ve en uzun vade oranı veren bankaları araştırın böylece daha düşük şartlarda kredi kullanmış olursunuz.Ayrıca günümüzde kosgeb üzerinden hibe kredi veya sıfır faizli kredi kullanarak nakit sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Acil borç paraya ihtiyacı olanlara tavsiyeler

 • Faizsiz kredi veren bankaları araştırın
 • Kredi notu düşüklere veren banklara kredi başvurusunda bulunun
 • Kredi firmalarına ve yardım derneklerini başvurun
 • Kredi notunuzu düşüren icra,borç gibi hukuki işlemleri kapatmaya çalışın

Yukardaki işlemleri yaparak sizlerde kredi veya nakit sorunlarınıza çok rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz.Ayrıca günümüzde bankalarda hipotek yoluyla da düşük faizli kredi imkanlarından faydalabilir ve nakit sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Kredi kullanma konusunda yapılan basit hatalar nedeni ile pek çok kişi kredi reddi kararı ile karşı karşıya kalabilmektedir. Oysaki yapılacak basit uygulamalar sonucunda kredi onayı alınması mümkün olabilir. Bu gibi durumlarda aracı kurumlar devreye girmekte ve finans danışmanlığı hizmeti sunularak kişinin kesin bir şekilde kredi onayı alması sağlanmaktadır.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin 

Kredi çekilir ilanları aslında son derece dikkatli olunması gereken ilanlardır. Çünkü ne yazık ki insanların çaresizliğinden yararlanmak isteyen pek çok dolandırıcı bulunmaktadır. Kara listede olanlara kredi kullandırılması ya da sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar bulunmadığı için asla bunlara inanılmaması gerekir.

Burada dikkatli olunması gereken nokta “adınıza kredi çekilir” ilanları veren kişilere asla önden kredi masrafı gibi hiç bir isim altında peşin ödeme yapmamanızdır. Zaten sizden kredi çekmek için para isteyen kişiler kesinlikle dolandırıcıdır ve bu kişilere para kaptırmamak adına asla peşin ödeme yapmamanız gerekir. Sizden böyle para isteyen kişilere vermeniz gereken cevap kredi çektiğimde alacağım paradan ödeme yaparım demektir.

Tefeciden Para Almak

Bankadan kredi çekemiyorum ya da bankalar bana kredi vermiyor diyen kişilerin kullandıkları yöntemlerden biride tefeciden para almaktır. Ancak tefeciden para alanlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde pek çok kişinin yüksek faiz nedeni ile son derece pişman olduğu ve ödeme yaptıkları süre boyunca yüksek faizin altında ezildikleri görülmektedir. Bu nedenle tefeciden para almak ve sonrasında da tefeciden kurtulmak için çareler aramamak için mümkün olduğunca banka ödemelerini düzenli yapmak ve kredi notunu yüksek tutmak gereklidir.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Bazen düşük kredi notu ortalaması olsa da bankalar kredi verebilmektedir. Özellikle de belgelenebilir yüksek gelir sunan kişilere düşük tutarlı krediler verilirken yine altın teminatlı kredi kullanan kişilere bankalar kesinlikle kredi onayı vermektedir.

Bunun nedeni altının kolay bir şekilde nakde dönüştürülebilmesi ve bankanın sıfır risk ile kredi kullandırmasıdır. Bu nedenle düşük kredi notu olan kişilerin ipotekli kredi ya da altın teminatlı ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunması önerilir. Ancak kara listede olanlara bu şekilde de olsa yine de kredi kullandırılması kesinlikle mümkün değildir.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin kampanyası ile sizlerde artık kredi ve nakit borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.Ayrıca bankaların ” tek banka kredisi ” adlı kredi paketleri ile tüm bankalara olan kredi borçlarınızı kapatabilir ve tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayabilirsiniz.