Garanti Bankası emeklilik planı başvurusu yapanlara çekilişle 10 adet iPhone 7’den birini kazanma şansını verdi. 7 Kasım 2016 ve 31 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenen yarışmanın talihlileri belli oldu. 

Garanti Bankası, iPhone 7 akıllı telefonlardan birinin müşterilerinin olabileceğini duyurarak müşterilerini emeklilik planı yapmaya davet etti. Kampanyaya katılım tarihleri 7 Kasım – 31 Aralık 2016 şeklinde belirlenmişti. Yani müşteriler bireysel emekliliğe çevrimiçi başvurarak bir iPhone 7 kazanma şansı elde etmişlerdi.

Bireysel emekliliğe başvuru yapmak ve bir iPhone 7 kazanmak için şubeye gitmeniz gerekmiyordu. Başvurunuzu çevrimiçi olarak gerçekleştirebilmeniz mümkündü. Bankanın amacı müşterilerini çevrimiçi işlem yapmaya yönlendirmek ve şubelerde yaşanan birikmeyi azaltmaktı.

Tek Tıkla Bireysel Emeklilik Başvurusu Yapmak Mümkün

Garanti Bankası, tek tıkla bireysel emekliliğe başvurarak geleceğinizi garanti altına alabileceğinizi ve iPhone 7 kazanma fırsatını yakalayabileceğinizi duyurdu. Bildiğiniz gibi bunu yaparak bireysel emeklilik planı kapsamında açacağınız emeklilik hesabınıza yatıracağınız her tutar için %25 devlet katkısı da almanız mümkün olmakta.

Kampanyadan yararlanmak için bazı koşulları sağlamanız gerekiyordu. Kampanya koşulları şöyle sıralanmaktaydı:

  • Garanti Bankası’ndan iPhone 7 kazanma şansını yakalamak için 7 Kasım 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında bireysel emeklilik başvurusu yapmanız gerekiyordu.
  • Başvurularınızı garanti.com.tr ya da garantiemeklilik.com.tr adresine girip Garanti Emeklilik başvuru formunu doldurarak yapmanız ve böylece emeklilik planı için yeni sözleşme talebi oluşturmanız gerekiyordu.
  • Sözleşmenizin 1 Mart 2017 tarihine kadar yürürlüğe girmesi de kampanyaya katılmanız için gerekli koşullar arasında bulunmaktaydı.

Bu koşulları yerine getirdiğiniz takdirde bir çekiliş hakkı elde ediyordunuz. Ancak Garanti Bankası müşterisiyseniz bu başvuruyu yapmanın daha kolay bir yolu bulunmaktaydı. 1 Kasım 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Garanti Bankası müşterisiyseniz telefonda vereceğiniz bir onay ile bireysel emeklilik sözleşmesi kurabilmekteydiniz.

Size telefonla ulaşan Satış Sonrası Hizmetler ya da Çağrı Merkezi Birimi’ne sesli onay vermeniz bireysel emeklilik planı oluşturmanız için yeterli idi. Size bu şekilde ulaşan birime Garanti Bankası müşterisi olmasanız da sesli onay verebilmekteydiniz Ancak bu durumda sadece teklifiniz oluşturulmaktaydı. Nüfus cüzdanı fotokopinizi e-posta ya da fax yoluyla bu birimlere ulaştırmanız gerekmekteydi.

Bireysel Emekliliğe Başvurup iPhone 7 Kazananlar Belli Oldu

Garanti Bankası bireysel emeklilik çevrimiçi başvuru yarışmasına katıldıysanız kazananların listesini ve yarışmanın sonuçlarını Online BES Kampanya Sonuçları bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.