Bir Yıl Güncel Hoş Geldin Faizli E-Turuncu Hesap

Borsa Ne İşe Yarar?

e-Turuncu hesap bir yıl güncel hoş geldin faizi veriyor. Üstelik bu hesaptan bir yıl boyunca hesap işletim ücreti de alınmıyor. Siz de TL, dolar ve euro birikiminize yansıtılan yüzde 13,50 hoş geldin faizinden yararlanmak istiyorsanız detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Paranızın yattığı yerden değerlenmesini istiyorsanız birikimlerinizi e-turuncu hesaba yatırarak çok avantajlı hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz. e-Turuncu hesapta TL, dolar ya da euro birikimlerinizi bir yıl boyunca hoş geldin faiziyle değerlendirebilirsiniz. Hoş geldin faizi 10 TL için de 10 bin TL içinde aynı oranda uygulanır.

ING Bank şubesini ziyaret etmek zorunda kalmadan sadece dijital kanallar aracılığıyla daha avantajlı faiz oranı alabilirsiniz. e-Turuncu hesabın en önemli avantajı hesap işletim ücreti, EFT ya da havale ücreti ödememektir. Ayrıca hesabınızdaki parayı çekmek isterseniz vade beklemeden çekebilir ya da yatırmak istediğinizde yine istediğiniz an yatırabilirsiniz. Bu işlemleri ister ATM’den, ister internetten ya da isterseniz mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz.

e-Turuncu Hesap Nasıl Açılır?

e-Turuncu hesap açmak ve bir yıl güncel hoş geldin faizinden yararlanmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. ING Bank websitesine girerek çok hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Zamanınız size kalır. Üstelik ING Bank temsilcileri, işlemlerinizi yapmak için ayağınıza gelir.

Bir yıl güncel hoş geldin faizli e-turuncu hesap kampanyasından yararlanabilmeniz için daha önce hiç Turuncu hesap açmamış bir müşteri olmanız gerekmektedir. Söz konusu faizler hesabınıza günlük olarak yansıtılır. Bir yılın sonunda hoş geldin faizi uygulaması sona erdiğinde bu tarihten itibaren avantajlı günlük faizler uygulanmaktadır.

E-Turuncu hesap açmak istediğinizde banka size hesap açabilmek için alt limit belirlememektedir. Bilmeniz gereken diğer bir özellik ise e-Turuncu hesabınızı şubeden kullanamamanızdır. Bunu şubesiz bankacılık olarak düşünebilirsiniz. Bir dezavantaj olarak yorumlanabilecek bir özellik ise bu hesaptan düzenli ya da otomatik ödeme talimatı verilememesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kuveyt Türk Sağlam Kart Nedir?

E-Turuncu hesabınıza ATM’den para yatırmanız ve çekmeniz mümkündür. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, faiz kazancının hafta içi 17:00’den önce yatırdığınız tutara yansıtılmasıdır. Hoş geldin faizi 500.000 TL’nin, 250.000 USD’nin ve 250.000 EUR’nin üstündeki tutarlara yansıtılmamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.