Bigpara Türkiye’nin en büyük yatırım danışmanlık hizmeti veren sitelerinden biridir. Siteyi bu kadar özel kılan ise Hürriyet tarafından kurulmuş olması ve son derece profesyonel bir şekilde hizmet vermesidir. Siteye ücretsiz olarak üye olur ve bu sayede Bigpara uzman tavsiyelerine ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda anlık olarak güncel piyasa verilerine ulaşırsınız.

Bigpara Canlı Borsa 

Borsa yatırımcıları için anlık verileri takip etmek borsa yatırımcıları açısından çok önemlidir. Bu durumda yatırımcılar için anlık veri akışı gerçekleştiren güvenilir sitelerin takip edilmesi çok önemlidir. Bunlardan biride bigpara canlı borsa verilerinin takip edilmesidir. Türkiye’nin en büyük yatırım sitelerinden biri olan bigpara altın ve borsa başta olmak üzere pek çok finansal verinin anlık bilgi akışlarını gerçekleştirmektedir.

Bigpara Uzman Yorumları

Hürriyet Bigpara internet sitesi üzerinden yararlanabileceğiniz bir diğer önemli kaynak ise  sitede yer alan yatırım uzmanları tarafından günlük olarak yapılan piyasa yorumlarıdır. Yatırımlarınıza yön verecek olan Bigpara uzman yorumlarından yararlanabileceğiniz sitede alacağınız hizmetler ücretsiz olarak sunulmakta olup yine siteye üye olmak için de kesinlikle hiçbir ücret talep edilmemektedir.