Bayram gibi bir bayram yaşamak isteyenlere özel bayram kredisi 2018 yılında Bank Pozitif bankasından geliyor. Üstelik Bank Pozitif masrafsız bayram kredisi düzenleyerek müşterilerine çok daha cazip koşullarda kredi kullanmanız kapısını aralıyor. Şubeye gitmeden kredi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak krediyi müşterinin ayaklarına götüren banka aynı zamanda uygun kredi faiz oranları da sunuyor.

Bankpozitif Bayram Kredisi 

Bayram kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine özel bir kampanya düzenleyen Bankpozitif ihtiyaç kredisi paketlerinin hem kredi faiz oranlarında indirime gidiyor hem de gerçekten dosya masrafsız kredi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Müşterileri için 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlayan Bankpozitif ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi faiz oranına yüzde 1.39 seviyesine çekiliyor. Kampanya kapsamında 36 ay vadeli 10000 TL kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri sadece 371 lira oluyor.

Bankpozitif Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankpozitif kredi başvuru formu doldurmak isteyen kişilerin Bankpozitif internet sitesi üzerinden kredi başvuru butonunu tıklamaları yeterli olacaktır. Açılan pencerede sizden istenilen kişisel bilgileri doldurarak kredi başvuru işleminizi tamamlamış olursunuz. Kredi başvuru onayı almanız durumunda banka yetkilisi sizi arayarak randevu alır ve kredi evraklarını imzalamanız için belirttiğiniz tarihte belirttiğiniz adrese gelir. Ardından kredi başvurunuzu onaylayarak kredi tutarını adınıza açılan hesaba aktarır.

Bankpozitif Kredi Ödeme

Kullanmış olduğunuz kredi ödemesini hesabınıza bulunan diğer hesaplarınızdan EFT yaparak ödeyebileceğiniz gibi Denizbank şubeleri ve PTT şubeleri üzerinden de ücretsiz olarak gerçekleştirmeniz mümkündür.