Yeni yıla borçsuz girmek ya da hayalini kurduğunuz tüm isteklerinize kavuşmak isterseniz tek yapmanız gereken bankaların yılbaşı kredi kampanyaları fırsatlarından yararlanmak. Çünkü bankaların yılbaşı kampanyaları sayesinde ihtiyaç kredisi faiz oranları ciddi anlamda aşağıya çekiliyor.

Yılbaşı Kredisi 2018

2018 yılına sayılı günler kala bankaların yılbaşı kredi kampanya duyuruları tüm hızı ile devam ediyor. Yılbaşı kredisi veren bankalar arasına bu yıl yeni bankalarda katılırken oluşan rekabet ortamı en çok tüketicilere yarıyor. Daha avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlayan bankalar acil nakit para arayanlara uygun koşulları taşımaları durumunda hemen kredi onayı verebiliyor.

Bankaların Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2017 - 2018

Bankaların Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2017 – 2018

ING Bank Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyası 

Şu anda en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranını sunan banka olarak en uygun ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atan ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası ile sadece yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullanmanızı sağlıyor.

Üstelik ING Bank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmanızı sağlayarak çok daha düşük aylık taksitler ile borcunuzu zorlanmadan ödemenize de imkan tanıyor. Yılbaşı kredisi 2017 kapsamında bankanın sunduğu en yüksek kredi limiti ise 10 bin lira olarak belirlenmiş durumda.

Bankaların Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2017 - 2018

Bankaların Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2017 – 2018

Garanti Bankası Yeniyıl Kredisi 2018 Kampanyası

Yılbaşı kredisi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası diğer bankalardan farklı olarak son derece yüksek bir kredi limiti uyguluyor. Banka 48 ay vadeli kredi desteğini isteyen müşterileri için 50 bin lira kredi tutarına kadar sağlıyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları olarak ise yüzde 1,14 seviyesi geçerli.

Ayrıca yılbaşı kredisi üzerine İş Bankası Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası  adlı konumuzu da okumanızı tavsiye ederiz