Axess Kredi Kartı Kampanyası

Axess’li olmak isteyenler için Axess kredi kartı kampanyası başladı. Siz de Akbank Axess kredi kartı almak istiyorsanız bu kampanyadan yararlanarak 50 TL ekstra chip para kazanabilirsiniz. 

Akbank Axess kredi kartı kampanyasından yararlanarak ilk kez Axess’li olanlar 50 TL ekstra chip para kazanma şansı yakalıyor. Siz de Akbank Axess kredi kartı almak istiyorsanız 30 Nisan’a kadar Axess kredi kartı başvurusu yapabilir, yapacağınız ilk alışverişte 50 TL ekstra chip para kazanabilirsiniz.

Akbank Direkt’ten Axess’e Başvurun

Akbank Axess kredi kartı almak için başvurunuzu Akbank Direkt üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan ve kredi kartınız elinize geçtikten sonra yapacağınız ilk alışverişte Axess kredi kartınıza ekstra 50 TL chip para yüklenecektir. Başvuru koşullarını ve chip para kazanma koşullarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Akbank Direkt’e giriş yapmak için kullanabileceğiniz çok sayıda yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerden biri müşteri numaranızla giriş yapmaktır. Diğer yöntemler ise T.C kimlik numaranızla ya da Akbank kredi kartı numaranızla giriş yapmaktır. Akbank Direkt şifrenizi hatırlamadığınız takdirde ya da şifre kısmının kilitlenmesi durumunda şifre al butonuna tıklama yoluyla yeni şifrenizi almanız mümkündür.

Akbank Axess Kredi Kartı Kampanya Koşulları

Akbank Axess kredi kartı çok avantajlı kredi kartıdır. Bu kredi kartıyla alışveriş ve harcama yaptığınızda chip para kazanmanız ve harcamalarınızı taksitlendirmeniz mümkündür. Akbank Axess kredi kartı başvurunuzu kampanya kapsamında yapmak ve kredi kartı almak için kampanya koşullarından haberdar olmalısınız.

Akbank Axess kredi kartı kampanyasından yararlanmak için kampanyaya Nisan ayı içinde ve 30 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmanız şarttır. Ayrıca kampanyadan yararlanmanız için ilk defa Axess kredi kartı alacak olmanız ve yeni Axess asıl kredi kartı başvurusu yapacak olmanız zorunludur. Eğer 1 Nisan 2017 tarihinden önce kullanıma açık bir Axess kredi kartınız varsa ya da 1 Nisan’dan önce aldığınız ve 1 Nisan’dan sonra iptal ettirdiğiniz bir kredi kartı varsa bu kredi kartı kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyadan Bir Kez Yararlanabilirsiniz

Akbank Axess kredi kartı başvurunuzu kampanya kapsamında yaptıktan sonra kredi kartınızın elinize ulaşmasının ardından 31 Mayıs tarihine kadar yapacağınız ilk alışverişizde kartınıza 50 TL chip para yüklenmesi söz konusudur. Bu chip para tutarı kartınıza bir iş günü içinde yüklenecektir. Bu kampanyadan sadece bir kere yararlanmanız mümkündür.

Axess kredi kartı kampanyasına sadece Akbank Direkt üzerinden değil diğer tüm kanallar aracılığıyla başvuru yapmanız mümkündür. Bu kanallar arasında Akbank şubeleri, Akbank ATM’leri ve Akbank telefon bankacılığının yanı sıra internet bankacılığı, Axess resmî websitesi ve sosyal medya kanalları da yer almaktadır. Yani Akbank Axess Facebook sayfası aracılığıyla ve SMS ile yaptığınız başvurular da kampanya kapsamına girmektedir.

Akbank Axess kredi kartı başvurunuzu telefon bankacılığından iletmek isterseniz 444 25 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.