Axess Chip Para Nedir, Nerede Kullanılır?

En çok müşteriye sahip olan kredi kartı platformlarından biri olan Axess kredi kartı kullanıcılarının yapmış oldukları harcamalar üzerinden belirli oranda para puan kazanmalarına izin vermektedir. İşte Axess chip para yapılan her harcama üzerinden kazanılan puanlara verilen isimdir. Bu puanlar biriktirilerek daha sonraki alışverişlerde para olarak geçerlilik kazanmakta ve bedava alışveriş yapılmasına olanak sağlanmaktadır.

Axess Chip Para Nerede Kullanılır?

Yapmış olduğunuz alışverişlerde ve harcamalarda kazandığınız chip para ödüllerinizi yine yapacağınız alışverişlerde kullanmanıza izin verilmektedir. Bu para puanlar Axess üye işyerleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanılmaktadır. Bu üye işyerleri dönemsel olarak değiştiği için chip para tutarını harcayacağınız zaman araştırma yapmanız gerekir. Zaten Axess parapuan kullanlan yerler kampanya duyuruları yaparak ilan edilmektedir.

Axess Chip Para Kampanyası 

Düzenlenen dönemsel kampanyalar kapsamında çok daha fazla chip para kazanılmasına izin verilmektedir. Örneğin Axess otomatik ödeme kampanyası kapsamında talimat veren kişilere 100 lira chip para hediyesi verilmektedir.

Axess Chip Para Kullanılan Siteler 

Chip para kullanarak internetten alışveriş yapmanıza olanak sağlayan internet siteleri de bulunmaktadır. Örneğin n11.com internet sitesi Axess chip para geçerli olan siteler arasında yer almakta olup buna ek olarak lidyana.com, mediamarkt.com ve hepsiburada.com gibi büyük internet siteleri de bu imkanı sağlamaktadır.

Axess Chip Para Nasıl Kazanılır?

Axess chip para kazanma işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler Axess kampanyaları duyurularını takip etmek ve yaptığınız her harcamada kredi kartınızı kullanmaktır. Bu sayede harcadıkça para puan biriktirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   2017 Yılı Kredi Kartı Faiz Oranları

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.