Türkiye’nin ilk chipli kredi kartı markalarından biri olan Axess oldukça yüksek olan üye işyeri sayısı, sunduğu taksitli alışveriş imkanı ve chip para kazandırma sistemi ile oldukça fazla tercih edilen kredi kartlarından biridir.

Üstelik Axess kredi kartı başvurusu için oldukça kolay yöntemlerin sunulması, yüksek aylık harcama oranına sahip olan kişilerden kredi kartı yıllık işletim ücreti alınmaması gibi bankanın sunduğu pek çok kolaylık bulunmaktadır.

Akbank Axess Başvuru 

Farklı pek çok kanal üzerinden gerçekleştirilebilen Axess başvurusu için kullanılabilecek en kolay yöntem kesinlikle internetten kredi kartı başvuru formu doldurmaktır.

İnternetten Axess başvurusu için Akbank internet sitesi ya da Axess internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru linkini tıklayarak açılan yeni sayfada sizden istenilen kişisel bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Kredi kartı başvuru formu doldurduktan sonra açılan yeni sayfada banka kayıt işleminizi tamamlamanız ile beraber size bir referans numarası verecektir. Bu numara Axess başvuru sonucu takip işlemlerinde kullanılacağı için mutlaka not edilmelidir.

Axess Başvuru Sonucu Öğrenme 

Axess başvurum nerede linkini tıklamanız durumunda başvurunuzun her aşamasını takip edebilirsiniz. Bunun için Axess internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Axess başvurum nerede linkini tıklamanız ve açılan yeni pencerede sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri girmeniz durumunda başvurunuzun hangi aşamada olduğu, onay alıp almadığı ve kredi kartı onayı aldıysanız bu durumda kredi kartınızı nasıl teslim alabileceğiniz öğrenebilirsiniz.