2018 girdiğimiz şu günerde araba markaları tarafından düzenlenen otomotivde yıl sonu kampanyaları araç satışlarını arttırırken bankalar da araç kredisi kampanyaları ile bu yarışta bende varım demeye devam ediyor. Ancak araba markaları tarafından sıfır faizli araç kredisi fırsatları sunulması bankaların işini son derece zorlaştırıyor.

En Uygun Taşıt Kredisi Veren Banka 

Bankaların taşıt kredisi şartları için daha kolay kredi onayı vermesi ve 48 ay vadeli taşıt kredisi kullandırması araba markalarının taşıt kredisi kampanyalarını yakalamasını sağlarken taşıt kredisi faiz oranları için belirlenen rakamlar rekabet ortamı olduğu için değişkenlik göstermektedir. Yine bankaların sıfır araç kredisi faiz oranları ile ikinci el taşıt kredisi faiz oranları da farklıdır. Sıfır taşıt kredisi faiz oranları daha düşük tutulurken ikinci el taşıt kredisi faiz oranları biraz daha yüksek olarak uygulanmaktadır.

Araç Kredisi En Uygun Hangi Banka Veriyor 2018 - 2019 ?

Araç Kredisi En Uygun Hangi Banka Veriyor 2018 – 2019 ?

Denizbank Taşıt Kredisi 

Şu an için geçerli olan araç kredisi faiz oranları içinde Denizbank araç kredisi faiz oranı olarak uyguladığı yüzde 1,22 oranı ile öne çıkmaktadır. Bankanın internet sitesini ziyaret ederek Denizbank araç kredisi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Araç Kredisi En Uygun Hangi Banka Veriyor 2017 - 2018 ?

Araç Kredisi En Uygun Hangi Banka Veriyor 2017 – 2018 ?

ING Bank Taşıt Kredisi 

Şu anda en düşük taşıt kredisi faiz oranı uygulayan banka ING Bank araç kredisi faiz oranıdır. Geçerli olan ING Bank araç kredisi faiz oranı yüzde 1,04 olarak uygulanmakta olup banka 48 ay vadeil taşıt kredisi kullanımına izin vermektedir.