Araba Kampanyaları Ne Zaman Başlar?

Borsa Ne İşe Yarar?

Araba satın almak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken konulardan biride düzenlenen kampanyaları yakından takip etmektir. Çünkü pek çok otomobil markası düzenledikleri araba kampanyaları ile çok daha cazip koşullar sunmaktadır. Peki, araba kampanyaları ne zaman başlar?

Araba Kampanyaları 

Araba firmalarının en yoğun kampanya düzenledikleri dönemler hiç tartışmasız yıl sonudur. Çünkü yeni yıl ile beraber eski model olacak olan arabaların elden çıkarılması, satış rakamlarının arttırılması ve stokların eritilmesi çok önemlidir. Bu nedenle hem model yılı indirimi uygulanmakta hem de faizsiz araç kredisi desteği gibi ekstra imkanlar sağlanmaktadır.

0 Faizli Araba Kampanyaları 2016

Kendi finans sistemi bulunan büyük otomobil markaları müşterilerine faizsiz taşıt kredisi desteği sağlamaktadır. Bu destek sayesinde çok daha cazip koşullar altında yeni aracınızı satın almanıza olanak sağlarken özellikle de yıl sonu araba kampanyaları yeni bir araba satın almak isteyen kişilerin asla kaçırmamaları gereken bir dönemdir.

Yıl Sonu Araba Kampanyaları 2016

İstisnasız tüm araba markaları için toplam satış rakamları büyük bir prestij göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle o yıl içindeki hedeflerini gerçekleştiremeyen ya da yakın rakiplerinin gerisinde kalan araba markaları mutlaka yıl sonu araba kampanyaları ile satış rakamlarını yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Yıl sonu araba kampanyaları 2016 yılının sonuna doğru hız kazanırken hem model yılı indirimleri ile fiyatlarda indirime gidilmekte hem de faizsiz araç kredisi desteği sağlanırken nakit para birikimi olmayan kişilerin de araç sahibi olmaları teşvik edilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Konut Kredisi Yüzde Kaç Verilir?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.