QNB Finansbank anında kredi veren KrediGO uygulaması Türkiye’nin krediye özel ilk mobil uygulamasıdır. KrediGO hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

KrediGO Türkiye’nin krediye özel ilk uygulaması olup uygulamayı kullanarak kredi talebinde bulunan müşterilerine anında kredi vermeyi vadetmektedir. Nakit ihtiyacınız olduğunda bu uygulamayı kullanarak kredi başvurusu yapabilir ve QNB Finansbank’tan onaylı kredi alabilirsiniz.

QNB Finansbank KrediGO Uygulaması Ne İşe Yarar?

QNB Finansbank tarafından müşterilere sunulan KrediGO uygulaması banka müşterisi olan ya da olmayan herkesin kullanımına sunulmuş bir uygulamadır. Yani bu uygulamayı kullanmak için uygulama üzerinden kredi başvurusu yapmak için QNB Finansbank müşterisi olmanız şart değildir. Bankanın müşterisi olmasanız da uygulama aracılığıyla kredi talebinizi iletebilirsiniz.

QNB Finansbank KrediGO uygulaması ile kredi hizmetini herkese sunabilmektedir. Eğer bankanın müşterisi iseniz hemen uygulama aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu durumda banka onaylı kredinizi hesabınıza aktarır. Eğer bankanın müşterisi değilseniz yine başvuru yaparsınız ancak krediniz onaylandığında kredinizi şubeyi ziyaret ederek alabilirsiniz. Şubede krediniz hesabınıza aktarılacaktır.

KrediGO Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

KrediGO uygulaması bankaya kredi başvurusu yapmak için vakit bulamıyorsanız ya da kredi talebi için hızlı ve kolay bir yöntem arıyorsanız kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile QNB Finansbank’a kredi başvurunuzu iletmek için kredi tutarınızı belirlemeniz ve uygulamadaki forma bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

KrediGO uygulaması sadece kredi başvurusu yapmanızı değil aynı zamanda kullandığınız krediye ait bilgilere ulaşmanızı ve kredi başvurunuzun durumunu da öğrenmenizi sağlamaktadır. KrediGO uygulaması sayesinde ihtiyacınız olan kredi tutarını kredi hesapla bölümüne girebilir, vade seçeneklerini, faiz oranlarını, aylık taksit tutarlarını ve toplam geri ödeme tutarını görebilirsiniz.

KrediGO uygulamasında ayrıca bir Kredi Doktorum hizmeti de vardır. Bu hizmet sayesinde kredi ihtiyacınız hakkında aklınıza takılan soruların cevabını Kredi Doktorum’da bulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra KrediGO Danışmanı da yardım ve destek için bu uygulamadadır.

QNB Finansbank müşterilerin kullandıkları kredilere uygulanacak faiz oranını müşterilerin kredi notuna göre belirlemektedir. Buna göre KrediGO ihtiyaç kredisine uygulanan faiz oranları yüzde 1,24 ila yüzde 1,49 arasında değişmektedir. Bu nedenle sabit bir faiz oranı yoktur. Yani kredi notunuz düşükse aldığınız krediye yüksek faiz oranı uygulanacak, kredi notunuz yüksekse aldığınız krediye düşük faiz oranı uygulanacaktır.

KrediGO uygulaması üzerinden 30 bin TL’ye kadar ve 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi almanız mümkündür. Aylık kredi taksit tutarları 879 TL ila 972 TL arasında değişmektedir. Bu kredi masraflı bir kredidir. Bu nedenle sizden 157,5 TL kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı tahsil edilecektir. Ayrıca hayat sigortası yaptırmanız zorunludur. Bu nedenle sizden sigorta prim tutarı da tahsil edilecektir.

KrediGO İhtiyaç Kredisi Örnek Tablo

blank