Anında bankacılık İş Bankası tarafından müşterilere sunulan bir hızlı ve güvenli bankacılık hizmetidir. Bu hizmet sayesinde bankacılık işlemlerinizi çok hızlı bi şekilde yapmanız mümkündür. Anında bankacılık hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda. 

Bankacılık hizmeti zaman içinde çok büyük değişiklikler gösterdi. Özellikle hem müşterilerin hızlı hizmet istemeleri hem de bankaların müşteri taleplerine hızlı cevap verme ihtiyaçları bankacılık hizmetinin günümüzdeki hâlini almasında çok etkili oldu. Artık bankalar müşterilerine her türlü teknolojiyi kullanarak yanıt veriyorlar. Bunun için sistemlerini sürekli olarak güncellemeye çalışıyorlar ve son teknoloji ile hizmet vermeye gayret gösteriyorlar.

Bankacılık hizmeti aslında müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Hemen hemen herkesin elinde bir akıllı telefon ya da tablet olduğu için bankalar bu cihazlara özel bankacılık uygulamaları geliştiriyorlar. Ayrıca bilgisayarda tarayıcıdan daha hızlı bankacılık işlemleri yapılabilmesi için bankalar internet bankacılığı işlemlerini çok daha kolay erişilebilecek hâle getiriyorlar. Yani her şey müşterilerin isteklerine göre şekillendiriliyor.

İş Bankası Anında Bankacılık

İş Bankası tarafından müşterilere sunulan anında bankacılık hizmeti de işte bu isteklerin bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Anında bankacılık hizmeti müşterilere çok hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor. Anında bankacılık hizmeti kapsamında müşterilere sunulan pek çok hizmet ve ürün var. Bunları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Anında bankacılık hizmeti bireysel internet şubesini, ticarî internet şubesini, İşCep akıllı telefon uygulamasını, İşCep Wi-Fi ücretsiz internet şubesini, bankamatikleri, İşCepMatik yani yeni nesil dijital bankamatikleri, İşTablet tablet uygulamasını, XBox One için geliştirilmiş İşbox uygulamasını, İş Bankası telefon şubesini ve canlı yardımı kapsamaktadır.

Yani anında bankacılık hizmetlerinin kapsadığı ürünler çok fazladır. Bu ürünlerin ve hizmetlerin en önemli özelliği müşteriye bu ürünlerle ve hizmetlerle anında bankacılık işlemi yapma olanağı verilmesidir. Bu yüzden ismi anında bankacılıktır.

İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi

Bireysel İnternet Şubesi sayesinde istediğiniz bankacılık işlemlerini anında yapmanız mümkündür. Üstelik bilgisayarınız ve tarayıcınız aracılığıyla istediğiniz işlemleri haftanın yedi günü ve günün 24 saati boyunca yapabilirsiniz. İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi bunun için vardır. Ticarî İnternet Şubesi ise Bireysel İnternet Şubesine göre daha gelişmiştir.

Tasarımı kişiselleştirilebilen bu internet şubesinde daha çok işlem yapmanız, POS hareketlerinizi takip etmeniz ve çek, senet bilgilerinizi görmeniz mümkündür. İşCep uygulaması İş Bankası tarafından müşterilere sunulan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Yani akıllı telefonunuz yanınızda ise nerede olursanız olun uygulamaya girerek istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

İşCep Wi-Fi ise İş Bankası şubelerinde yararlanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi hizmetidir. İşbox uygulaması XBox One sahibiyseniz buradan yararlanabileceğiniz bir bankacılık uygulamasıdır. Üstelik İş Bankası XBox One’da yer alan dünyadaki ilk bankadır. İş Bankası telefon şubesi ve canlı yardım yine anında bankacılık hizmeti kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetlerdir. Bu hizmetlerin tümü ihtiyacınız olan işlemleri yorulmadan ve şubeye gitmeden yapmanızı sağlar. Bu yüzden anında bankacılık müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu bankacılık hizmetidir.