Bankalar teknolojiyi her geçen gün kendi sistemlerine entegre etmeye devam ederken aslında tüm bankaların ortak amacı şubelerde yer alan iş yükünü azaltmaktır. Bu amaçla telefon bankacılığı hizmetleri her geçen gün çeşitlenmekte olup aynı zamanda bankaların çağrı merkezi numaraları üzerinden verdikleri hizmetlerde arttırılmaktadır.

Su konuda en etkin hizmet veren bankalardan biride Garanti Bankasıdır. Alo Garanti Telefon Bankacılığı 444 0 333 numarası üzerinden verilmekte olup banka uzun bekleme süreleri neden ile hala eleştirilere maruz kalmaktadır.

Alo Garanti Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanır?

Bankaların çağrı merkezini arayan kişilerin en çok şikayet ettikleri konuların başında sesli yanıt sistemi ile konuşmak zorunda kalmalarıdır. Çoğu zaman müşteri temsilcisine bağlanmak için uzun bir tuşlama serisinin gerçekleştirilmesi gerekir. Bankanın buradaki amacı müşteri temsilcilerini gereksiz iş yükünden korumak ve sesli yanıt sistemi ile her müşterisinin kendi işlemlerini kendilerinin yapmasını sağlamaktır.

Alo Garanti Telefon Bankacılığı 444 0 333

Alo Garanti Telefon Bankacılığı 444 0 333

Garanti Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 2017 – 2018

Herkesin aradığı sihirli tuşlama aslında sadece özel müşterilere tanınan bir ayrıcalıktır. Bankanın yüksek limitli müşterilerine tanınan ve Garanti Bankası özel bankacılık hizmetlerinden yararlanma hakkına sahip olan kişilere sunulan bu hizmette Garanti Bankası müşteri numarası tuşlandığı anda otomatik olarak müşteri temsilcisine aktarım yapılmaktadır.