Kredi notu düşüklere kredi veren banka olarak öne çıkan Aktif Bank geliştirdiği  N kolay kredi kampanyası ile artık kredi başvurusunu da kolaylaştırıyor.

Sizde hemen sadece Aktif Bank internet sitesi üzerinden giriş yaparak kredi başvuru formu doldurabilir, sadece birkaç dakika içinde kredi başvuru sonucu alarak kredi kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Kredi Başvurusu 

En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank 20 bin liraya kadar olan kredi başvuruları için internetten kredi başvurusu formu doldurmalarına izin vermektedir.

Kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredi başvuru sonucu ekranda görüntülenmekte olup kredi onayı alan kişilerin kredi tutarları anında hesaplarına yatırılmaktadır.

Aktif Bank Kredi Ödeme 

Kullanmış olduğunuz kredinin ödemesini yapmak için kullanabileceğiniz farklı pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki internet şubesi hesabı kullandığınız bankalardan internetten EFT talimatı vererek her ay kredi borcun ödemektir. Bankaların internet şubesi hizmetini kullanmayan kişiler ise PTT şubeleri, Vakıfbank ATM ve Akbank ATM’leri üzerinden de ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Gerek kredi kullanılan tutarın alınmasında gerekse de borcun ödenmesinde PTT şubeleri de kullanılabilmektedir.