Akbank yaza ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. Yüzde 1,17’den başlayan faiz oranlarıyla yaza ertelemeli ihtiyaç kredisini hemen alabilir, ödemelerinizi yaza erteleyebilirsiniz. 

Akbank yüzde 1,17’den başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veriyor. Kredinizi şimdi kullanıp ödemelerinizi 3 ay ertelemeniz mümkün. Akbank yaza ertelemeli ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgiyi, kredi başvurusu için gerekli belgelerin neler olduğunu ve örnek ödeme planını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Akbank Yaza Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank yaza ertelemeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız son başvuru tarihinin 30 Nisan 2017 olduğunu bilmelisiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için pek çok başvuru kanalı vardır. Bu başvuru kanalları akbank.com internet sitesi, Akbank Telefon Şubesi yani Telefon Bankacılığı başta olmak üzere Akbank Direkt İnternet şubesi ya da Akbank Direkt Mobil bankacılık uygulaması ve Akbank şubeleridir.

Akbank Telefon Şubesi ve akbank.com internet sistesi üzerinden ayrıca Akbank Direkt İnternet şubesi ve Akbank Direkt Mobil bankacılık uygulaması üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak ve imzasız Direkt Kredi kullanmak mümkündür. Diğer kanallar aracılığıyla yapacağınız kredi başvurularında belge ibraz etmeniz gerekmektedir.

Akbank yaza ertelemeli ihtiyaç kredisini gelir belgesiz kredi başvurusu ile alabilmeniz için Akbank müşterisi olmanız şarttır. Çünkü belgesiz kredi başvurusu geliriniz olmadan ve o bankada hesabınız olmadan da bankadan kredi alabileceğiniz anlamına gelmez. Bu başvuru şekli ile kredi alabilmek için bankanın müşterisi olmanız, bankada hesabınızın bulunması ve bankada bulunan bilgilerinizin tümünün güncel ve eksiksiz olması şarttır.

Akbank Yaza Ertelemeli Kredi Almak İçin Gerekli Belgeler

Kredi başvurusu yapabilmeniz için ihtiyacınız olan belgeler nüfus cüzdanınız, ikametgah belgeniz, gelir belgeniz ya da maaş bordronuzdur. Eğer maaşınızı Akbank’tan alıyorsanız bu belgeleri bankaya ibraz etmenize gerek yoktur. Banka, özel sektör çalışanlarından ayrıca SGK hizmet döküm belgesi istemektedir.

Akbank yaza ertemeli ihtiyaç kredisi alırken başvurduğunuz kanala göre kullandığınız krediye uygulanan faiz oranı değişiklik gösterecektir. Bu nedenle kredi başvurusu yaparken tercih ettiğini başvuru kanalına dikkat etmelisiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kullanım Koşulları

Akbank yaza ertelemeli ihtiyaç kredisi almak istediğinizde kredi geri ödemelerinizin en fazla 3 ay ertelenebileceğini ve bu durumda ertelemeli krediyi en fazla 45 ay taksitle kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Bunun yanı sıra ertelemeli kredi aldığınızda üç aylık erteleme döneminden sonra ilk ödeme döneminde ilk taksit olarak erteleme vadesi boyunca biriken faizin tahsil edileceğini unutmamalısınız.

Akbank ihtiyaç kredisi masraflı kredidir. Tahsil edilen dosya masrafı kullandığınız kredi tutarının binde beşi kadardır. Bu tutarın üstüne banka tarafından BSMV de eklenmektedir. Kredi geri ödeme dönemi boyunca hayat sigortası yaptırmanız zorunludur.

Akbank İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Planı

Kullanılan Kredi Tutarı: 10 bin TL

Ödeme Vadesi: 24 ay

Uygulanan Faiz Oranı: Yüzde 1,35

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 50 TL