Nakde gereksiniminiz varsa Akbank’tan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Üstelik bu kredisi aldığınızda geri ödemeye üç ay sonra başlarsınız. 48 ay vadeli verilen bu krediyi almak istiyorsanız gerekli belgelerle Akbank şubesini 31 Mart 2017 tarihine kadar ziyaret etmelisiniz.

Akbank’tan ihtiyacınıza uygun krediyi almanız mümkündür. Akbank, herkesin kendi ihtiyacını karşılaması için yüzde 1,15 faiz oranlı 48 aya varan vadeli ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu krediyi aldığınızda ödemeye isterseniz ertesi ay başlayabilir ya da ödemeyi üç ay sonraya erteleyebilirsiniz. Ertelemeli kredi ve ertelemesiz kredi için bankalar ayrı ayrı ödeme planı hazırlamaktadırlar.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Akbank ihtiyaç kredisi almak için pek çok kanaldan başvuru yapmanız mümkündür. Ayrıca Akbank internet şubesine girerek ödeme planlarını ve hesaplama araçlarını inceleyebilirsiniz. Buradaki hesaplama aracını kullanarak aldığınız kredi tutarına göre ödemeniz gereken taksitlerin ne kadar olacağını görebilir, uygulanacak faiz oranlarını görebilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank internet şubesine girerek kredi talebinizi buradan kolay ve hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Burada Hemen Başvur butonuna tıkladığınızda gerekli bilgileri girerek başvurunuzu bankaya gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcisi başvurunuz için sizi arayabilir ve kredi başvurunuzu ilerletmek için hangi adımları izlemeniz gerektiğini söyleyebilir.

Akbank Telefon Şubesi

Kredi başvurunuzu Akbank telefon şubesini arayarak da yapabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezini arayarak başvurunuzu müşteri temsilcisine iletmeniz ve başvuru için gerekli bilgileri vermeniz gereklidir.

Akbank Direkt İnternet

Akbank Direkt İnternet yoluyla başvurunuzu iletmek için Akbank internet bankacılığını kullanmanız şarttır. Bunun için internet şubesine girmeniz ve gerekli adımları izleyerek kredi talebinizi iletmeniz gerekir. Bu kredi türü belgesiz ve imzasız Direkt Kredi adını almaktadır. Bu krediyi kullanmanız için Akbank müşterisi olmanız ve bankadaki bilgilerinizin güncel ve eksiksiz olması şarttır. Ayrıca Akbank vadesiz hesabınız da bulunmalıdır.

Akbank Direkt Mobil

Akbank Direkt Mobil, Akbank’ın mobil bankacılık uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde de bankaya kredi talebinizi iletebilirsiniz. Ancak bu da bir belgesiz ve imzasız Direkt Kredi türü olduğu için yukarıdaki koşullar geçerlidir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları

Akbank ihtiyaç kredisi almak için belirli koşulları sağlamanız zorunludur. Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi taksitlerinin 45 aya ve ertelemesiz ihtiyaç kredisinin 48 aya bölündüğünü bilmeniz gerekmektedir. Eğer ertelemeli kredi alırsanız banka sizden ilk taksit olarak erteleme faizini alacaktır. Başvurduğunuz kanala göre kullanacağınız krediye uygulanacak faiz oranları değişkenlik gösterecektir. Yani şubeden yapacağınız başvuru ile alacağınız krediye uygulanacak faiz oranı ile mobil bankacılık uygulamasından yapacağınız başvuru ile alacağınız krediye uygulanacak faiz oranları birbirinden farklı olacaktır.