Akbank’tan MTV Ödemelerine 4 Taksit Fırsatı

Akbank MTV ödemelerinizi taksitlendirmenizi sağlıyor. MTV ödemelerinizi Akbank kredi kartınızla yaptığınızda 4 takside bölebiliyorsunuz. Akbank kredi kartıyla MTV ödemelerinizi nasıl taksitlendirebileceğinizi öğrenmek için yazımızı okuyun.

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) her yılın Ocak ayında ödenmekte. Üstelik 2017’ye girdiğimiz için tüm vergilere ve hemen hemen her şeye olduğu gibi Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’ne de zam geldi. Bildiğiniz gibi devlet bu vergileri taksitlendirmiyor. Ya Ocak ayında verginin tümünü peşin olarak ödemeniz ya da biri Ocak diğer Temmuz ayında olmak üzere iki taksitte ödemeniz gerekiyor.

Müşterilerin durumunu göz önüne alan bankalar müşterilerinin ödemelerini kolaylaştırmak için Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’ni taksitlendirme olanağı sunuyorlar. Üstelik hemen hemen bankaların tümü bu taksitlendirme olanağını müşterilerine sunuyor. TEB MTV ödemelerinizi üç takside bölerken Akbank bu konuda daha fazla avantaj sağlıyor ve dört taksit fırsatı sunuyor. Üstelik MTV ödemelerinizi Akbank Neo ile yaptığınız takdirde 20 TL chip para kazanabiliyorsunuz. Eğer MTV ödemenizi Akbank Direkt’ten yaparsanız Samsung akıllı telefonlarda yüzde 25’e varan indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Bu kampanya sayesinde Samsung J2 Grand Prime akıllı telefonu sadece 599 TL’ye alabiliyorsunuz.

MTV Ödemesi Nasıl Yapılır?

2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri 1 Ocak 2017 ile 31 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılmakta. Bankaların bu konuda müşterilerine fırsatlar sunduğunu ve Akbank’ın da bu bankalardan biri olduğunu söyledik. MTV sorgulama işlemi ya da MTV ödeme işlemi yapmak istediğinizde bu işlemleriniz için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Bunun yerine Akbank Direkt İnternet şubesini, Akbank Telefon Şubesini ya da gib.gov.tr websitesini kullanabiliyorsunuz.

Üstelik ödemelerinizi yaparken Akbank kredi kartlarını kullandığınızda ödemelerinizi 4 takside bölebiliyorsunuz. Bunun için Akbank Axess, Wings ya da Free kredi kartlarını kullanmanız yeterli. MTV ödemenizi Akbank Neo kart ile yaptığınızda banka size 20 TL chip para hediye ediyor. Ancak ödemelerinizi gerçekleştirmeden önce mutlaka kampanyaya katılmanız gerekiyor. Bunun için cep telefonunuzdan MTV yazarak mesajınızı 4566’ya göndermeniz yeterli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Unutulan Hesaplar Ne Olur 2018 ?

MTV Ödeme Seçenekleri

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinizi yapmak için çok sayıda seçeneğe sahipsiniz. Ödemelerinizi gerçekleştirirken Akbank Direkt internet şubesini, Akbank telefon şubesini ya da gib.gov.tr websitesini kullanabilirsiniz. Ardından müşteri numaranızı, T.C. kimlik numaranızı yazın. Ya da doğrudan kredi kartı bilgilerinizle giriş yapın. Ödemenizi gerçekleştirin.

Samsung akıllı telefon indirimi Samsung J2 Grand Prime modellerinde yüzde 25, Samsung A510 modellerinde yüzde 16, Samsung J510 modellerinde yüzde 14 ve Samsung J710 modellerinde yüzde 14 oranında uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmeniz için Akbank size bir indirim kodu vermektedir. Bu indirimden yararlanmanız için belirli koşullar söz konusudur. Bir kampanya ile en fazla iki cihaz alabilirsiniz. Ayrıca bu kodların son kullanım tarihi 15 Şubat 2017 olarak belirlenmiştir. Bu kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için Akbank websitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.