Akbank’tan KOBİ’lere Gönlüne Göre Öde Kredisi hayata geçirildi. KOBİ’lere destek olmayı amaçlayan Akbank, ödeme kolaylığı ile birlikte birçok avantajı aynı anda sunmayı hedefliyor. KOBİ’lerin bu zor günlerinde yanında olan Akbank, uygun geri ödeme koşullarıyla birlikte 6 farklı seçenek özelliğiyle destek olmaya devam ediyor. Ek olarak; 3 ay veya 6 aylık ödemesiz ek seçeneklerden faydalanarak, daha uzun süre rahat etme imkanı sunuyor!

Akbank tarafından KOBİ’lere özel sunulan bu ticari kredi üzerinde yer alan ödeme erteleme seçeneği ve taksit seçenekleri dikkat çekiyor. Ticari kredi kullanmak isteyen müşteriler, 6 farklı seçenekten dilediği seçerek ödeme kolaylığından faydalanabilir. Gönlüne göre öde kampanyasından yararlanmak için Akbank şubelerine uğramanız yeterli olacaktır.

3 Ve 6 Ay Ödemesiz KOBİ Kredisi

Akbank tarafından sunulan 3 ve 6 ay ödemesiz KOBİ kredisi büyük kolaylıklar sunuyor. İşte, kredi ile ilgili detaylar:

  • Akbank gönlüne göre öde kredisi kampanyası 50 bin Türk Lirası ile 36 ay vadeye kadar olan ticari kredi başvuruları için geçerlidir.
  • Anapara ödemesi, Akbank tarafından belirtilen planlar kapsamında gerçekleşebilmektedir.
  • Krediye başvurduktan sonra evrakların tamamlanması ile birlikte incelemeye alınacak olup gerekli değerlendirmenin ardından uygun bulunması sonucunda işleme alınacaktır.
  • Vergi levhasına sahip şahıs firmaları ve ticari faaliyette bulunan diğer işletmeler başvurularını direk SMS üzerinden yapabilecek ve SMS üzerinden onay alabilecekler. Diğer başvurular ise Akbank şubeleri üzerinden kabul edilecektir.
  • Akbank şubesine gitmeye gerek kalmadan cep telefonu üzerinden başvuru yapmak için “GONLUNEGOREODE” yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını ekleyerek 4425’e göndermek yeterli olacaktır.

İhtiyaçlarını ve giderlerini karşılamak isteyen işletmeler daha fazla bilgiye Akbank şubeleri üzerinden ulaşabilirler. En yakın Akbank şubesine uğrayarak krediye anında sahip olabileceğinizi hatırlatmak isteriz.