Akbank Uçuran Hisse Senedi Kampanyası Avantajlı mı?

Akbank, hisse senedi hesabı açan müşterilerine uçak bileti kazanma şansı veriyor. Bu kampanyadan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okuyun.

Akbank şimdi hisse senedi hesabı açarak işlem yapan müşterilerine Avrupa’ya çift kişilik gidiş dönüş uçak bileti kazanma şansı veriyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için belirli koşulları sağlamanız gerekiyor. Akbank Uçuran Hisse Senedi Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımıza göz atın.

Akbank Uçuran Hisse Senedi Kampanyası Katılım Koşulları

Akbank Uçuran Hisse Senedi Kampanyasından yararlanmanız için 8 Mayıs 2017 ila 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Ak Yatırım’da yeni yatırım hesabı açmanız ve aşağıdaki koşullardan birini sağlamanız zorunludur. Bu koşulları şöyle sıralayabiliriz:

  • Pay Piyasalarında Akbank Direkt, Akbank Yatırımcı ve Anlık Borsa kanallarını kullanarak işlem yapan ve söz konusu kampanya süresi yani üç ay içinde içinde toplam 300.000 TL ve üzeri işlem hacmi gerçekleştirmek
  • Viop‘ta tüm kanallardan kampanya süresince 1.000.000 TL ve üzeri işlem hacmi sağlamak

Bu koşullardan en az birini sağladığınız zaman Avrupa’ya gidiş dönüş çift kişilik uçak bileti kazanabilirsiniz. Eğer yatırım dünyasının içindeyseniz ve yatırım yapmak sizin için yabancı bir konu değilse bu kampanyadan yararlanmanız mümkün. Kampanyanın ne kadar avantajlı olup olmadığı ve hediyenin ne kadar cazip olduğu tartışılabilir. Aşağıda Akbank Uçuran Hisse Senedi Kampanyasının koşullarını okuyabilir, bu kampanyadan yararlanıp yararlanmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Akbank Direkt ile Hisse Senedi Hesabı Açın

Akbank Uçuran Hisse Senedi Kampanyasından yararlanması için hisse senedi hesabı açmalısınız. Hisse senedi hesabı açmak kolaydır. Bunun için Akbank Direkt kanalını kullanabilirsiniz. Akbank Direkt’e T.C. kimlik numaranız ve müşteri numaranızla ya da kredi kartı bilgilerinizle giriş yapmanız mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Puanınızı Artıracak En İyi 3 Yol

Akbank Uçuran Hisse Senedi Kampanyasından yararlanmak için hisse senedi hesabı açmanız yeterli olmamaktadır. Bu kampanya kapsamında uçak bileti kazanma şansını yakalamak için Akbank websitesinde duyurulan aylık ya da üç aylık kademeli komisyon oranını kullanmalısınız. Ayrıca Akbank Direkt, Yatırımcı ya da Anlık Borsa kanallarından birini kullanarak söz konusu dönem boyunca toplam 300.000 TL ve üzeri hisse senedi işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Hediye biletlerin geçerli olacağı hatlar sadece Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından sadece Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma ve Viyana hatlarıdır. Ayrıca biletler ekonomi sınıfından verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.