POS cihazı kullanarak müşteri sayınızı arttırabilir ve daha çok müşteriye ulaşarak satış oranlarınızı arttırabilirsiniz. Akbank POS sayesinde düzenlenen kampanyalardan yararlanabilir, Master Card ve Visa logolu tüm kartlara satış yapabilir, Axess,Wing ve Free özellikli kartlara ödeme planı sunabilirsiniz.

Akbank POS Destek Hattı

Akbank POS Destek hattı 444 28 28’dir. Destek hattı sayesinde işlemleriniz hakkında bilgiler edinebilir, malzeme talebinde bulunabilir, çalışma şartlarınız hakkında bilgi alabilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. AkbankPOS.comweb sayfası üzerinden de çoğu işleminizi halledebilirsiniz, POS ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz, müşterilere özel kampanyaları görebilirsiniz, iletişim formunu üye iş numaranız veya müşteri numaranız ile doldurup 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Akbank POS Özellikleri

POS’tan müşteriler kart başvurusu yapabiliyor, temassız ödeme ile kartı POS cihazına takmadan ve şifre girilmeden alışveriş yapılabiliyor, ATM cihazlarından olduğu gibi nakit para çekilebilir, Turcell hattına kolaylıkla TL yüklenebilir, limit artışı yapılabilir, Turkcell merkezlerinde fatura ödemesi gerçekleştirilebiliniz, blokeli bakiye çözme işlemi yapılabilir, dövizli POS’lar ile Türk Lirası da dâhil olmak üzere pek çok para birimiyle alışveriş yapılabilir, hesabınıza da isterseniz TL olarak ya da döviz kuru cinsinden yatırılabilir.

İş yeri numaranızı unuttuğunuzda, cihazınızla alakalı bir problem olduğunda veya bilmediğiniz bir sorunla karşılaştığınızda Akbank POS Destek Hattı’na başvurabilirsiniz. Destek Hattı’ndan kampanya bildirimleri, gün sonu raporları, çalışma şartları hakkında bilgi alabilir; POS rulosu, POS ekstreleri, kayıp POS bildirimi, Sanal POS ve provizyon talebinde bulunabiliriz.