Adana’da pamuk üreticilerinin desteklenmesi amacı ile kurulan bölgesel bir banka olan Akbank kuruluş yılı olan 1948 yılından bu yana adını Türkiye’nin en büyük ve en güçlü özel bankaları arasına yazdırmayı başarmış durumda. Her geçen gün büyüyen ve yeni açılan şubeleri ile personel istihdamı ile dikkat çeken Akbank insan kaynakları departmanı üzerinden personel alımlarını gerçekleştirmektedir.

Akbank İnsan Kaynakları Telefon 

Yurt içinde açmış olduğu şube sayısını arttırmaya devam eden Akbank sayıları 900’ü geçen şube ağı ile aynı zamanda en çok istihdam kaynağı sağlayan bankalar arasında da bulunmaktadır. 14 binden fazla kişiye iş imkanı sağlayan ve her geçen gün yeni Akbank iş ilanları yayımlamaya devam eden banka personel alımlarının tümünü Akbank insan kaynakları sitesi üzerinden duyurmaktadır.

Akbank İş Başvurusu 

Bankalarda çalışmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka bankaların internet sitesi üzerinden verilen ilanları takip etmeleri gerekir. Doldurulan Akbank iş başvuru formu bankanın insan kaynakları sitesi tarafından yayımlanmaktadır.