Maaşını Akbank şubeleri üzerinden alan kişilere kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Sadece Akbank maaş hesabı olan kişilerin yararlanabilecekleri ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kullanıma sunulan kredi kampanyası kapsamında sadece kimlik belgeniz ile kredinizi hemen kullanabiliyorsunuz.

Düzenlenen Akbank maaş müşterilerine kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilirken kredi dosya masrafı olarak sadece 50 lira tahsil edilmektedir. Üstelik kampanyadan yararlanarak hemen ihtiyaç kredisi kullanan kişilere sigortasız ihtiyaç kredisi kullanma imkanı da sunulmaktadır. Ancak sigortalı ihtiyaç kredisi kullanan kişilere daha düşük kredi faiz oranları sunulduğu için sigorta yaptırarak kredi kullanmanız çok daha avantajlı olacaktır.

Sigorta yaptıran kişilere Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.27 faiz oranına çekerken sigorta yaptırmayan kişiler için ise ne yazık ki ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1.41 seviyesine çekilmektedir. Maaş müşterisi olarak kredi başvurusunda bulunan kişilerin Akbank 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin 36 ay vadeli kredi kullanmaları halinde ödemeleri gereken aylık taksit tutarı 363 lira olmaktadır.