Kredi kartı ürünleri en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Akbank üye işyeri sayısı ile de müşterilerine gerek taksitlendirme gerekse de para puan uygulamaları için pek çok avantaj sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden ve başarılı bir şekilde kendi sistemine entegre eden banka bu sayede Akbank kredi kartı başvurusu için de kolaylıklar sağlamaktadır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 

Tüm Akbank şubeleri üzerinden ulaşabileceğiniz Akbank kredi kartı başvuru formu aynı zamanda büyük alışveriş merkezleri ve işlek caddelere kurulan Akbank Kioskları üzerinden de doldurulabilmektedir.

Akbank kredi kartı başvurusu için buna ek olarak Akbank internet şubesi ve Akbank tarafından ilgili kredi kartı için kurulan internet siteleri üzerinden de yapılabilmektedir. Akbank SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin ise hangi kredi kartı için başvuruda bulunmak istediklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonuçları

Doldurmuş olduğunuz kredi kartının başvuru sonucu en geç 1-2 gün içinde tarafınıza bildirilecektir. Bu süreçte düşük kredi notu ortalaması olan ya da gelir belgesi olmayan ve çalışmayan kişilerin kredi kullanmaları ne yazık ki mümkün değildir.

Akbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması için 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri bölümünden yararlanabileceğiniz gibi Akbank internet sitesi üzerinden de kimlik numaranız ve başvuru esnasında kullandığınız cep telefonu numarası bilginiz üzerinden kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması yapmanız mümkündür.