Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Borsa Ne İşe Yarar?

Türkiye’nin en büyük kredi kartı markalarından biri olan Axess kredi kartı sahibi olan Akbank kredi kartı ürünleri ile müşterilerine pek çok avantaj sunmaktadır. Taksitli alışveriş, taksit erteleme gibi imkanların yanı sıra aynı zamanda geliştirilen chip para sistemi sayesinde de yapılan her alışverişten belirli bir oranda para kazanılması sağlanır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 

Kredi kartı almak istiyorum diyen müşterileri için farklı pek çok başvuru yöntemi sunan banka özellikle de internetten kredi kartı başvurusu sistemi sayesinde kolay bir şekilde başvuruda bulunulmasını sağlamaktadır.

Bunun için Akbank internet sitesi üzerinden kredi kartı bölümünden giriş yapabileceğiniz gibi Axess internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvuru formu doldurmanıza olanak sağlanmaktadır. Buna ek olarak Akbank şubeleri üzerinden, büyük alışveriş merkezlerinde bulunan kredi kartı başvuru kiosklarından ve SMS ile kredi kartı başvurusu hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu 

Bankalar genelde kredi notu üzerinden kısa bir değerlendirmede bulunarak müşterilerinin kredi kartı başvuru sonucunu dakikalar içerisinde vermektedir. Özellikle de internetten kredi kartı başvurusu ya da cep telefonundan kredi kartı başvurusu işlemlerini gerçekleştiren kişilere kredi kartı başvuru sonucu birkaç dakika içerisinde kısa mesaj ile gönderilmektedir.

Akbank kredi kartı başvuru takibi için ise kredi kartı başvuru takip numarası ile Akbank internet sitesi ya da 444 25 25  numaralı Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden sorgulama yapmanız mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Akbank Faizsiz Kredi Kampanyaları

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.