Akbank Kredi Başvurusu

Akbank Kefilsiz Konut Kredisi
Akbank Kefilsiz Konut Kredisi

1948 yılında, pamuk üreticilerine finansman olarak destek vermek amacıyla, Hacı Ömer Sabancı ve beraberinde bir grup iş adamının önderliğinde, Adana’da kurulan Akbank, Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer almaktadır. 1950 yılında İstanbul’da ilk şubesini açan Akbank, 1954 yılında ise, genel müdürlüğünü İstanbul’a taşımıştır. Almanya Frankfurt’ta ilk yurtdışı temsilciliğini açan Akbank, 1963 yılında otomasyon sistemine geçerek, tüm bankacılık işlemlerinde bu sistemi kullanmaya başlamıştır. Yapılan sıralamada, dünyanın ilk 500 bankası arasında, 94. olan Akbank, aktif büyüklüğü ile büyük bir hızla büyümeye devam etmektedir. Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Ak Yatırım Ortaklığı A.Ş., Ak Portföy Yönetimi A.Ş., Ak Finansal Kiralama A.Ş. gibi iştiraklere sahip olan Akbank, birçok sektörde yaptığı yatırımlarla da, ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan bir bankadır.

Bankacılık hizmetleri dışında, sanata ve kültüre de verdiği önemle adından sıkça söz ettiren Akbank, birçok sanat etkinliğinin içinde yer almaktadır. 1993 yılında kurulan Akbank Sanat tarafından düzenlenen sergiler, söyleşiler ve konferanslar, sanatseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Uluslararası birçok değerli sanatçının eserlerini, sergilerine taşıyan Akbank Sanat, yaptığı kısa film gösterileriyle de, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bankacılık hizmetleri konusunda, rakiplerinden hep bir adım önde olmayı başaran Akbank, müşterilerine sunduğu avantajlı krediler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor. Uygun faiz seçenekleri ve ihtiyaca özel düzenlenen kredi kampanyaları, Akbank müşterileri için büyük bir ayrıcalık oluşturuyor. Akbank’tan kredi kullanmak isteyen kişilerin, bankanın sağladığı kolay ve hızlı imkânlardan yararlanması da, müşteriler için ayrı bir avantaj oluyor. Akbank kredi başvurusu yapmak, Akbank müşterileri için oldukça kolay. 15.000,00 TL ve altında başvurulan kredilerde, Akbank müşterilerinin şubeye gitmeden, direkt kredi ile kredi başvurusu yapmaları, onaylanan kredilerinin anında hesaplarına geçmesi ya da kullanılabilecek kredi tutarını görebilmeleri mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Akbank Artı Para Faizi

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.